Nahé celebrity novinky

Svlékly se a ještě zadarmo! Nahé fotky Emmy Watson, Rihanny a dalších brázdí internetem

22.07.2016 - Chtějí si snad nechat památku na to, když byly mladé a krásné, nebo se chtěly pochlubit svému příteli?

Pár snů? Irina Shayk a Bradley Cooper na pláži

21.07.2016 - Irina Shayk na sebe vzala ty nejmenší bikiny na světě a byl to pohled pro bohy. Ovšem Bradley Cooper také nevypadá v plavkách zle!

Zpěvačka ze Superstar Leona Šenková zhubla a účastní se Miss!

21.07.2016 - Pamatujete na zpěvačku Leonu Šenkovou, která se účastnila soutěže Superstar? Ta zaujala jednak velmi silným a kvalitním hlasem, ale také opravdu výraznou postavou.

Kdo to vystrčil na fanoušky pozadí?

21.07.2016 - Dokonalý zadeček ukázala česká moderátorka Eva Devastello. Těžko pochopit, že si stále naříká na to, že děsně ztloustla!

Je to vůbec člověk? Ronaldo v plavkách vypadá jako Ken

20.07.2016 - Nejlepší fotbalista planety Cristiano Ronaldo je mužem, který si na své vizáži dává neobyčejně záležet. Na poslední fotce, kterou nahrál na Instagram vypadá ale tak dokonale, až to není lidské!

Dvojnásobná maminka Jessica Alba vypadá v bikinách skvěle

20.07.2016 - Americká herečka Jessica Alba se v rámci dovolené potápěla na Havaji. V bikinách jí to neuvěřitelně slušelo, ačkoliv dnes již tolik nehraje, figuru má stále prostě výstavní!

To je ale zákoutí! Kdo se může pochlubit tímhle výstřihem?

19.07.2016 - Vnadná herečka Miluše Bittnerová se vydala na dovolenou, ze které poslala fanouškům povedený pozdrav. Tím jsou její výrazná ňadra s mořem na pozadí…

Ta má odvahu! Eva Perkausová v bikinách pózovala se žraloky

19.07.2016 - Primácká moderátorka Eva Perkausová prokázala pěknou odvahu, když se nechala vyfotit ve vodě a kousek od se proháněl velký žralok! Evě to ale úsměv rozhodně nezkazilo!

Bikinám je už sedmdesát let, sluší nejvíce Andree Verešové?

17.07.2016 - Je to už 70 let, co se ženy začaly odívat k vodě do dvoudílných hodně odhalujících plavek, pro které se vžil název bikiny. Komu plavky, které prakticky nic neschovají, sluší nejvíce?

Je vnadná Kelly Brook také královnou retuše? Takhle vypadá doopravdy

17.07.2016 - Modelky, které nejsou právě vychrtlé jsou v poslední době na výsluní. Vypadají ale opravdu tak skvěle jako na fotkách? Po plus size modelce Ashley Graham se v poslední době mluví o Kelly Brook.

Rita Ora neuhlídala kalhotky

15.07.2016 - Zpěvačka Rita Ora přiletěla jako správná hvězda na natáčení reality show America Next Top Model helikoptérou. Vystupování z ní ale poněkud neustála, nebo to byl snad záměr?

Jamie Dornan se z Varů přesunul do Francie. Natáčí zde s Dakotou v bikinách!

14.07.2016 - A co asi tak jiného než další pokračování megahitu 50 odstínů tentokrát temnoty. Jeho partnerkou je i tentokráte roztomilá Dakota Johnson, která se nyní ukazuje ve žlutých bikinách.

Nejvíce sexy zpěvačka současnosti? Jennifer Lopez to rozbalila na podiu

13.07.2016 - Kampak se hrabe Beyonce! Jennifer Lopez to během posledního rozbalila tak, že se všichni nestačili divit. Její sexy postava v přilehavém trikotu vzbuzovala oprávněný úžas.

Brněnský politik se nechal zbičovat ukrajinskými prostitutkami. Mrkněte na video

11.07.2016 - Brněnský politik Matěj Hollan pořádně překvapil! Na Facebooku se objevilo video, na kterém se nechává bičovat od prostitutek.

Demi Lovato zase provokuje, twerkováním!

11.07.2016 - Demi Lovato se zase na Snapchatu rozjela. Ukázala své skvostné pozadí a dokázala, že twerkování jí rozhodně není cizí. Že by ho chtěla zařadit do své show?

Další slovenská krása! Tentokrát se prsí v plavkách Andrea Verešová...

08.07.2016 - Andrea Verešová se stejně jako třeba Iva Kubelková vykašlala na svět večírků na festivalu ve Varech a odebrala se s celou rodinou na dovolenou ...

1 2 3 4 5 > 10 20 30 >>

Celkem článků: 909, stránek: 61

TOPlist