Nahé celebrity novinky

Je tohle ideální evropský zadeček? Kristina Kochová je královnou Instagramu

26.05.2016 - Kristina z Makedonie se fotila jako každé jiné děvče na Instagram, dávala si záležet na tom, jak vypadá.

Čeká snad trojčata? Obézní modelka Tess Holliday se vyfotila nahá s obřím břichem

24.05.2016 - Ne zrovně pěkný obrázek poskytla modelka Tess Holliday svým fanouškům. Vyfotila se totiž ve vysokém stupni těhotenství ve vaně. Aby dokázala, že je skutečně těhotná…

A jéje, Mariah Carey nedávala pozor a vykoukla jí…

23.05.2016 - Zpěvačka Mariah Carey se po letech může pochlubit znatelně štíhlejší postavou, to doopravdy, nejenom na jí upravených fotkách. Obléká se ale stále stejně nevhodně.

Supermodelka Candice Swanepoel ukázala polonahou fotku s bříškem. Bude to holka, nebo kluk?

19.05.2016 - Jeden z Andílků Victorias Secret, jihoafrická Candice, vyjevila, koho to nosí pod srdcem. Nyní je už jasné, že první dítě blonďadté a zelenooké krásky bude kluk!

Miss nejhezčí pozadí se snaží balit fotbalistu Piqueho

17.05.2016 - Suzy Cortez je brazilská modelka a hlavně vítězka super populární soutěže o nejkrásnější pozadí Miss Bum Bum. A taky jedna z největších fanynek fotbalisty Piqueho, kterého se snaží neustále přes Instagram balit.

Tohle je nová kočička Lea DiCaprio. Polská modelka Ela Kawalec

16.05.2016 - Jak to tak vypadá, nejznámější herec dneška, Leonardo DiCaprio, se specializuje jen a pouze na modelky. Jeho současnou přítelkyní je polská modelka Ela Kawalec.

Všechny zase vypekla! Susan Sarandon se před sedmdesátkou pěkně vyprsila

15.05.2016 - A je to pohled pro bohy! Susan Sarandon dokazuje, že není třeba tisíce plastických operací a žena může vypadat i skoro v sedmdesáti letech sexy a přitom se nepromněnit ve svou vlastní karikaturu!

Tohle Mariah přehnala! Opilá a v děsivém síťovaném modelu

11.05.2016 - Zpěvačka Mariah Carey prostě nemá soudnost. To musí napadnout každého, kdo se podívá na její poslední model, ve kterém se vydala na víno.

Téhle, že je 70? Goldie Hawn vyrazila na jogging bez podprsenky

08.05.2016 - Že by za to mohla věrnost jednomu muži? Americká herečka Goldie Hawn už oslavila sedmý křížek, ale nějakou starší paní v ní opravdu nehledejte. Dokonce si vyrazí i bez podprsenky!

JLo bylo vidět až na břicho! Objevila se bez podprsenky

06.05.2016 - Jennifer Lopez se vydala se svým miláčkem Casperem Smartem nakupovat a přitom se dost zajímavě oblékla a poskytla tak ostatnním příležitost pokochat se pohledem do jejího vzácného dekoltu.

Hvězda Žralokonáda Tara Reid se předvedla s pořádným výstřihem

06.05.2016 - Americká herečka Tara Reid se na premiéře filmu předvedla v opravdu zvláštním modelu. Ještě více než jeho podivný střih ale každého zaujal její napěchovaný výstřih.

Rita Ora dělá reklamu v plavkách. A má na to!

05.05.2016 - Zpěvačka Rita Ora se v současné chvíli objevuje v reklamě na jistý řetězec prodávající oblečení. Blíží se léto, takže dělá reklamu na nové plavky.

Emma Smetana už zase ukazovala podprsenku

05.05.2016 - Emma Smetana se v současné době profiluje hlavně jako zpěvačka a nikoliv jako seriózní novinářka. Přesto jsou její módní přešlapy poněkud příliš….

Koukejte, jak jsem hubená! Britney Spears se chlubí, co může

05.05.2016 - Desky nevydává, nové skladby neplánuje, jediné, čím Britney Spears nyní poutá pozornost, je její štíhlá postava. A že si jí umí užít!do zářivě

Lidé nevěří, že Iva Pazderková coby létající Pink, zpívala v Hlasu naživo

02.05.2016 - Show Tvoje tvář má známý hlas trhá rekordy ve sledovanosti. Suverénní vítězkou minulého kola se stala Iva Pazderková, která v roli Pink ukázala, že ...

Nestydatá policistka! Za tyhle fotky dostala vyhazov

01.05.2016 - Být policistou v Mexiku asi není jen tak, spousta jich zahyne při službě. Policistka Nidia Garcia se rozhodla, že si službu zpříjemní a začala se fotit. Bohužel to mělo jako důsledek vyhazov…

1 2 3 4 5 > 10 20 30 >>

Celkem článků: 864, stránek: 58

TOPlist