Zuzana Norisová se přiznala, že před týdnem porodila dceru!

01.03.2013

Slovenská herečka už minulý pátek přivedla na svět dceru Julii! Zuzana Norisová (34) se ale rozhodla, že svůj porod utají, a tak to v sobě držela celý týden (tu informaci!), než to sdělila slovenským novinářům.

Zuzana Norisová
Zdroj: Profimedia.cz


Zuzana Norisová (34) teprve včera večer potvrdila, že už v pátek 22. února povila dceru, která dostala jméno Júlia. Otcem dítěte je její současný přítel, herec Ondrej Kovaľ (34). Narození dcery proběhlo podle všeho bez komplikací.

Čtěte také


Herečka, která je známá díky rolím ve filmu Rebelové a v seriálech Letiště, Dokonalý svět nebo Strážce duší, porodila svého prvního potomka překvapivě v Brně. Zuzana Norisová se totiž kvůli těhotenství přestěhovala z Prahy do Bratislavy. Proč tedy nakonec moravská metropole?

Fandím
16 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Zuzana Norisová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, herečky, youtube, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, herci, youtube video, youtube com, slovenští herci, slovenské herečky, Zuzana Norisová fotky, Zuzana Norisová sexy, Zuzana Norisová milenec, Zuzana Norisová foto, Zuzana Norisová přítel, Zuzana Norisová porod dcery, Zuzana Norisová narození dcery, Zuzana Norisová tajnosti
TOPlist