Zuzana Fialová dostala odškodné kvůli teroristickému útoku!

04.01.2012

Slovenská herečka, která málem přišla při útoku o život, se konečně dočkala zadostiučinění! Zuzana Fialová (37) dostala za svá mnohočetná zranění odškodnění v přepočtu 900 tisíc korun!

Zuzana Fialová
Zdroj: filmlidice.cz

Zuzana Fialová (37), která v únoru 2011 přežila teroristický útok na moskevském letišti Domodědovo, měla původně dostat částku kolem 1,13 miliónu korun. Nakonec se odškodnění zmrsklo na 900 tisíc korun, což je snad adekvátní náhrada zdravotních útrap, které herečka doprovázely.

Slovenská kráska sice byla při atentátu zraněna jen středně těžce, ale i tak měla rozstřelené koleno, stehno a lýtko. Vzhledem ke svým zraněním skoro rok nepracovala a místo toho se věnovala léčení, rehalibilitaci a také trochu cestovala.

Čtěte také

Zuzana Fialová, která před časem zazářila v jedné z hlavních rolí ve velkofilmu Lidice, se snaží opět dostat do formy. Zdravotní komplikace ji sice budou pronásledovat ještě dlouhou dobu, ale snad se zadaří ...

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Zuzana Fialová

Interpreti:
Rusko

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, slovenské celebrity, Moskva, slovenské herečky, zuzana fialová fotky, Zuzana Fialová foto, Zuzana Fialová hraní, Zuzana Fialová útok, Zuzana Fialová Moskva, Zuzana Fialová teroristický útok, Zuzana Fialová terorismus, Zuzana Fialová zranění, Zuzana Fialová lehké zranění, teroristický útok, útok na letišti, Domodědovo, Domodědovo letiště, Domodědovo útok, Domodědovo terorismus, teroristé, atentát v Rusku, výbuch na letišti, výbuch v Moskvě, Zuzana Fialová odškodnění, Zuzana Fialová návrat, Zuzana Fialová partner
TOPlist