Zuzana Bydžovská si v seriálu Gympl zahraje ustaranou učitelku!

08.08.2012

Trojnásobná držitelka Českého lva je další hvězdou, kterou budou diváci od podzimu pravidelně vídat v seriálu TV Nova! Zuzana Bydžovská (50), která má ustaranost doslova vepsánou do tváře, si v seriálu Gympl s (r)učením omezeným střihne postavu učitelky Milady Smutné.

zuzka
Foto: TV Nova

Zuzana Bydžovská (50) bude jako "starší úča" prožívat dosti složité životní situace, z níž nevede na první pohled cesta ven. Zatímco její muž tráví většinu času v tiráku, Milada Smutná je sama na tři děti, náročnou práci,  starost o domácnost. A nejhorší je, že je sama i na své vlastní pocity a strachy!

zuzka
Foto: TV Nova

Jako učitelce se jí peníze do kapsy zrovna nehrnou, a tak každou korunu musí pečlivě střádat, aby její rodina "nepadla". Ani ve škole to nemá jednoduché - žáci ji mají sice rádi, ale především proto, že rezignovala a rozhodla se neničit si vlastní nervy. Tak tuhle roli Zuzana Bydžovská určitě zvládne!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Zuzana Bydžovská

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, TV Nova, Zuzana Bydžovská foto, Zuzana Bydžovská seriál, seriál Gympl, Zuzana Bydžovská fotky, Zuzana Bydžovská Gympl, Zuzana Bydžovská TV Nova, Zuzana Bydžovská role učitelky, Zuzana Bydžovská role v seriálu, Zuzana Bydžovská video, Gympl s ručením omezeným
TOPlist