Zuzana Bubílková dostala k šedesátinám televizní medailon!

07.05.2012

Moderátorka a první dáma politické satiry oslaví 11. května kulaté narozeniny! Zuzana Bubílková (59) proto svůj život i profesní vzestupy a pády zrekapituluje v dalším díle oblíbeného cyklu osobnostních portrétů "Legendy televizní zábavy", která dostala název Co mě nezabije, to mě posílí.

Zuzana Bubílková
Zdroj: TV Barrandov

Zuzana Bubílková (59) v otevřeném rozhovoru zavzpomíná na svého moderátorského kolegu, komika Miloslava Šimka (1940-2004), s nímž spolupracovala na satirických pořadech S politiky netančím a Politické harašení.

Moderátorka totiž byla sice autorkou většiny politických skečů, ale veřejnost ji přesto dlouhá léta mylně chápala jen jako sekundantku Miloslava Šimka. Ve skutečnosti psala scénáře celé roky právě Zuzana Bubílková a její kolega je pak jen dotvářel.

Zuzanu Bubílkovou, která si podle svých slov nechtěně vybudovala pověst megery, ukazuje pořad ve zcela jiném světle, tedy jako ženu s neobyčejným životním nadhledem. Její práci nezastavila ani zákeřná nemoc - rakovina štítné žlázy, kterou naštěstí překonala.

V pořadu promluví její rodiče i nejbližší spolupracovníci a kamarádi jako Bohumil Klepl, Jiří Krampol, Petr Vondráček, Radim Uzel, Jan Cimický, Michal Fleischmann, Miloš Knor, Petr Jablonský a dramaturg Jan Štern.

Pořad Politická střelnice, v němž Zuzana Bubílková již třetím rokem glosuje aktuální dění na tuzemské politické scéně, je mimochodem dnes nejdéle uváděným pořadem vlastní tvorby TV Barrandov.

Pokud vás zajímá, jaká skutečně je Zuzana Bubílková, proč má tak divnou dikci, jak ji vidí její přátelé a proč se stále nezbavila svého slovenskou přízvuku, dívejte se v pondělí 7. května 2012 ve 21:10 na TV Barrandov.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Zuzana Bubílková

Filmy:
Politická střelnice

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, slovenské celebrity, české moderátorky, slovenské moderátorky, TV Barrandov, Zuzana Bubílková foto, Zuzana Bubílková fotky, Zuzana Bubílková Politická střelnice, Zuzana Bubílková TV Barrandov, Zuzana Bubílková televize, Zuzana Bubílková moderování, Zuzana Bubílková video, Zuzana Bubílková životní jubileum, Zuzana Bubílková medailon, Zuzana Bubílková zpověď, Co mě nezabije to mě posílí
TOPlist