Zuzana Bubílková a její Politická střelnice se vrací na obrazovky!

17.02.2012

Moderátorka s typickou slovenskou dikcí bude opět glosovat politickou situaci v České republice! Zuzana Bubílková (60) se po krátké pauze vrací na obrazovku se svou show Politická střelnice, která je nejdéle uváděným pořadem vlastní tvorby TV Barrandov.

zuzana
Zuzana Bubílková nás bude opět bavit otřepanými vtipy!
Foto: TV Barrandov


Zuzana Bubílková (60) v nové řadě Politické střelnice rozšíří své pole působnosti a její satirickou palbu pocítí nejen sféra politická. Známá glosátorka si nově do studia pozve i hosty z řad celebrit, a tak nit nezůstane suchá už ani na současných společenských kauzách. Paní Zuzana chce zřejmě konkurovat  bulvárním magazínům, kterých je v českých televizích jako máku ...

Součástí pořadu bude i sitcom U Bubílků, v němž se podíváme do života obyčejné české rodinky. Manžela Zuzaně Bubílkové sehraje Bohumil Klepl, jejich syna komik Karel Hynek a dceru imitátor Petr Jablonský. Moderátorka se o "humor" či něco podobného pokoušela již ve dvojici v Miloslavem Šimkem, kde v jeho scénkách ztvárňovala "slovenskou tetu".

zuzana
Zuzana Bubílková bude hvězdou sitcomu!
Foto: TV Barrandov

Satirický pořad Zuzany Bubílkové, který někdy vtipně, někdy i dost trapně reflektuje události poslední doby, přináší nejenom glosy, ale také skeče, parodické výstupy a kuplety reagující na společenské dění a osobnosti v něm.

Moderátorka, která pronáší svá moudra podivnou dikcí, jež připomínají řezání na cirkulárce, se do těchto scének také zpravidla zapojuje. Na druhou stranu musíme uznat, že paní Zuzana vypadá na fotkách minimálně o deset let mladší!

Politickou střelnici Zuzany Bubílkové má TV Barrandov na programu od samého začátku svého vysílání. Dosud bylo odvysíláno 110 epizod a 2 novoroční speciály a v roce 2011 pořad v průměru sledovalo více než 200 tisíc diváků.

TV Barrandov v jarním programovém schématu odvysílá celkem 16 epizod v obvyklém čase každou neděli ve 21:55. Oblíbený satirický pořad uvidí diváci poprvé v tomto roce už v neděli 19. února 2012 ve 21:55.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Zuzana Bubílková

Filmy:
Politická střelnice

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, slovenské celebrity, české moderátorky, slovenské moderátorky, TV Barrandov, Zuzana Bubílková foto, Zuzana Bubílková fotky, Zuzana Bubílková Politická střelnice, Zuzana Bubílková Barrandov, Zuzana Bubílková TV Barrandov, Zuzana Bubílková televize, Zuzana Bubílková pořad, Zuzana Bubílková moderování, Zuzana Bubílková video, Zuzana Bubílková politické komentáře
TOPlist