Zuzana Belohorcová: Jsem tlustá, musím zhubnout!

15.07.2010

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová (33) má pocit, že po komplikovaném porodu má stále značnou nadváhu! Má prý šest kilo navíc, které je potřeba co nejdříve shodit!Zuzana porodila začátkem února dceru Salmu a tehdy měla opravdu nadváhu - osmnáct kilogramů! Dnes sice valnou část přebytečného tuku shodila, ale pořád jí je to málo. Zuzana navíc není zcela spokojena s tvarem svého poprsí. Nemůže se divit, když tento orgán tak namáhá, když jím kojí své dítě. Ale neboj, Zuzko, jedna plastika to spraví!

Moderátorka se svým přítelem, podnikatelem Vlastou Hájkem stihla už dokonce dovolenou a ne jen tak ledajakou. Partnerský "pár strávil pár dní" v americkém Miami, kam vzali dokonce i dvouměsíční Salmu.

Zuzana se nyní připravuje na stěhování z malého bytu do luxusní vily na pražské Ladronce. V srpnu by tak už měla mít nový domov. Měla by si do vilky pořídit i nějaké to cvičební náčiní, aby se na něm mohla pořádně zapotit.

Anebo ať si Zuzka zajde na liposukci, kteoru využívají všechny lenivé modelky!

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Zuzana Belohorcová

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, moderátorky, Zuzana Belohorcová fotky, slovenské celebrity, slovenské moderátorky, Zuzana Belohorcová těhotná, stěhování, vlasta hájek, Zuzana Belohorcová photos, Zuzana Belohorcová sexy, Zuzana Belohorcová tlustá, Zuzana Belohorcová hubnutí, Zuzana Belohorcová porod, ladronka
TOPlist