Žralokonádo trojka bude! Jeho hlavní hvězdy se mu již upsaly!

19.01.2015

Milujete filmy o žralocích? A nadchli jste se pro sérii filmů Sharknado, neboli Žralokonádo,  který je tak blbý, až je naprosto geniální? Pak se můžete radovat, teď už je totiž naprosto jasné, že se natočí i trojka a oba hlavní herci u toho rozhodně budou!

Ian Ziering
Zdroj: Twitter

Je tomu skutečně tak, jak Ian Ziering (50), tak Tara Reid (39) totiž svou účast ve krvavé trojce přislíbili. Na druhou stranu, aby také ně. Šílené Žralokonádo totiž jejich hodně uvadající kariéru pěkně oživilo, takže je po nich zase poptávka.

První Sharknado bylo natočeno v roce 2013, o rok později pak dvojka. Ve filmu se žraloci dostanou i do vzduchu a ulic Los Angeles, šplhají dokonce po laně vzhůru. Film si našel své zaryté odpůrce, ale také ty, kteří se při něm prostě královsky bavili. Trojka by měla ústřední dvojici zavést do Washingtonu.

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ian Ziering, Tara Reid

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
americké filmy, Filmové novinky, Tara Reid role, Tara Reid filmy, filmy o žralocích, Sharknado 3, Sharknado 3 online, Sharknado 3 foto, Sharknado 3 film, Sharknado natáčení, Sharknado Ina Ziering, Sharknado Tara Reid, Žralokonádo, Žralokonádo 3, Žralokonádo 3 natáčení, Žralokonádo pokračování, bizarní filmy, šokující filmy, krvavé filmy, šílené filmy, Ian Ziering film o žralocích, žraloky, Ian Ziering filmy, Ian Ziering role, bláznivé filmy
TOPlist