Zpěvák U2 Bono Vox má zelený zákal! Hrozí mu oslepnutí?

20.10.2014

Zpěváka Bono Vox (54) jste podobně jako našeho Aleše Brichtu (55) poslední roky neviděli bez slunečních brýlí. Pravda, jeho brýle jsou mnohem světlejší než ty Alešovy, ale i on bojuje se zdravotním hendikepem. Má totiž zelený zákal, neboli glaukom!

Bono Vox
Zdroj: Wikipedia / Tribeca Film Festival 2009, David Shankbone

Bono Vox se s tímto problémem svěřil v televizní show. Brýle totiž nosí neustále, a to i když se nachází v místnosti, což dříve pochopitelně vzbuzovalo zvědavost.

Bono  se dříve vymlouval hlavně na to, že má citlivé oči, případně na svou rockovou image. V pořadu ale sdělil, že glaukomem prý trpí dobrých dvacet let a neustále se léčí. Jeho lékaři prý dělají, co mohou, takže oslepnutí snad slavnému zpěvákovi nehrozí.

Zelený zákal je onemocnění očního nervu, které může posléze vést k oslepnutí. Bono si naštěstí dokáže ze svého problému i utahovat: „Tak a teď to nebudete moct dostat z hlavy a budete si stále říkat, ubohý, slepý Bono!“

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Bono Vox

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční celebrity foto, zdravotní problémy, legendární zpěváci, U2 kapela, zahraniční bulvár, legendární kapely, zahraniční celebrity zprávy, slavní zpěváci, zpěváci foto, Bono Vox U2, zpěváci fotografie, Bono Vox foto, Bono Vox fotografie, Bono Vox online, Bono Vox Instagram, Bono Vox oči, Bono Vox šedý zákal, Bono Vox oslepnutí, Bono Vox zpěvák, Bono Vox wiki, Bono Vox wikipedie, zpěvák U2, glaukom, zelený zápal, slavné kapely, problémy s očima, Bono Vox problémy s očima
TOPlist