Zpěvák Phil Collins šokuje: Oznámil konec kariéry!

07.03.2011

Britský hudebník Phil Collins (60) o víkendu oznámil, že končí svou hudební kariéru! Zpěvák a bubeník totiž trpí částečnou ztrátou sluchu a navíc má poškozenou páteř a nervy. Vše prý zavinilo jeho bubnování.


Phil Collins
Foto: SebastianWilken

Phil Collins, který se proslavil jako bubeník a zpěvák anglické art rockové skupiny Genesis, o víkendu šokoval své fanoušky! Rodák z Londýna, který v současné době žije ve Švýcarsku, se vyjdářil v tom smyslu, že patří do starého železa a v hudebním šoubyznysu končí. Své (zatím?) poslední album Going Back vydal v září 2010.

Britský zpěvák má v poslední době samé černé myšlenky a nedávno se dokonce nechal slyšet, že by nejradši spáchal sebevraždu. Je tedy otázkou, zda dospěl k rozhodnutí s chladnou hlavou nebo byl zrovna ve stavu hluboké deprese.Phil Collins svou hudební kariéru začal už v roce 1968 a v roce 1970 připojil ke skupině Genesis, kde byl oficiálně do roku 1997. Poté odešel na sólovou dráhu, ale čas od času se ke své kapele vracel.

Zpěvák, ale původní profesí bubeník má na svém kontě osm sólových studiových alb, dvě koncertní nahrávky, čtyři kompilace a dva soundtracky. Sedmkrát získal cenu Grammy a ve sbírce má rovněž Oscara za nejlepší původní filmovou píseň You'll Be in My Heart z filmu Tarzan z roku 1999.

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Phil Collins

Interpreti:
Genesis

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, britské celebrity, zahraniční zpěváci, youtube video, youtube com, konec kariéry, britští zpěváci, Phil Collins foto, Phil Collins photo, Phil Collins video, Phil Collins kariéra, Phil Collins konec kariéry, Phil Collins oznámení, Phil Collins šok, Phil Collins carrier, Phil Collins hudba, Phil Collins zdravotní problémy, Phil Collins zdravotní stav, Phil Collins zdraví, bubeníci, kapela Genesis
TOPlist