Zpěvák Norbert Peticzky referendum o gay sňatcích ignoruje! Miro Šmajda se prý má vrátit do divočiny a komunismu!

06.02.2015

Již tuto sobotu budou Slováci hlasovat, zda chtějí homosexuální sňatky, adopce, nebo sexuální výchovu. Někteří z umělců se překvapivě gay sňatky odmítají, třeba jako Miro Šmajda (26). Do toho se pěkně opřel další slovenský zpěvák Norbert Peticzky (29).

Norbert Peticzký
Zdroj: Facebook

„Myslím, že člověk, který nemá jasno ve svém uměleckém altergu, a mění svoje projevy z disco na metal, by si měl uklidit nejprve sám v sebe a potom soudit,“ netají se odporem vůči Šmajdově podpoře Norbert a se smíchem dodává: „Anebo se ideálně vrátit do divočiny a komunizmu!“

A jak se k hlasování staví on osobně? I on chce referendum ignorovat: „Já osobně hlasovat nepůjdu. Za prvé mám hodnotnější věci na práci jako mrhat penězi daňových poplatníků a rozšiřovat nenávist a soudit druhých a za druhé, toto referendum si nic jiného než ignoraci nezaslouží.

Nikdo na Slovensku nemá v pláne v houfech adoptovat děti a síto, kterým by homosexuální pár prošel je velmi komplikované a to je důvod, proč jsem zásadně proti i přes to, že sám nejsem zastánce hromadné adopce dětí do homosexuálních rodin. Na všechno je třeba čas a i na tuto otázku, ale upírat tuto možnost a lidská práva je v 21.storočí nonsens!

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Miroslav Šmajda, Norbert Peticzký

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
slovenské celebrity, slovensko, československá superstar, slovenští zpěváci, Norbert Peticzký foto, hvězdy Superstar, gayové na Slovensku, slovenští gayové, gay referendum, gay referendum Slovensko, Norbert Peticzky Facebook, Norbert Peticzky referendum, Norbert Peticzky gay, Norbert Peticzky muži, Norbert Peticzky orientace, Superstar celebrity
TOPlist