Zpěvák Nick Cave narazil do kamery na měření rychlosti!

10.12.2010

Australský hudebník Nick Cave narazil autem do svodidla a kamery na měření rychlosti! Šikula! Nehoda se stala u pobřeží anglického města Hove.


Nick Cave měl bezvýznamnou nehodu!
Foto: wikipedia.org

Muž mnoha profesí - hudebník, herec, spisovatel a scenárista Nick Cave (53) jel se svým vozem značky Jaguar, v němž vezl své děti - dva desetileté syny. Při kuriózní nehodě naštěstí nebyl nikdo zraněn, a tak újmi utrpěly jen svodidla a kamera na měření rychlosti, která byla postavená u silnice tak nešikovně, že to schytala.

Ač Nick Cave pochází původně z jihovýchodní Austráli, nyní žije v jižní Anglii. K nehodě se odmítla vyjádřit, ale britská policie již začala srážku vyšetřovat. Doufejme, že zpěvák nebyl opilý a že šlo jen o nešťastnou náhodu. Anebo měl s kamerou nevyřízené účty z minula ...

Australský hudebník je známý především jako frontman rockové skupiny Nick Cave and the Bad Seeds. V roce 2005 napsal scénář a hudbu k filmu Proposition.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Nick Cave

Kategorie:
Celebrity, Hudba, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, velká británie, zahraniční zpěváci, austrálie, australské celebrity, hudebníci, zahraniční hudebníci, nehody celebrit, Nick Cave foto, Nick Cave photo, Nick Cave nehoda, Nick Cave accident, Nick Cave kamera, Nick Cave auto, Nick Cave car, Nick Cave Hove, australští hudebníci, australští zpěváci, nehoda v británii, proposition
TOPlist