Zpěvák Lou Reed absolvoval transplantaci jater!

03.06.2013

Americký rockový zpěvák, který byl před operací na pokraji smrti, se pomalu zotavuje ze složitého zákroku! Lou Reed (71), jež měl v minulosti problémy s alkoholem a drogami, může lékařům děkovat za záchranu života.

Lou Reed
Zdroj: Man Alive!, wikipedia.org

Lou Reed (71) absolvoval transplantaci jater minulý měsíc v Clevelandu v americkém státě Ohio. Podle své manželky byl jeho zdravotní stav velmi vážný a zakladatel kapely The Velvet Underground prakticky umíral.

Operace prý proběhla podle plánu, a tak pokud nenastanou komplikace, zpěvák se během několika měsíců vrátí ke své koncertní činnosti. V současné už prý v rámci rekonvalescence cvičí tai-či.

Lou Reed, jež mnohokrát vystupoval i v České republice, musel kvůli svým zdravotním problémům letos v dubnu zrušit koncertní šňůru. Za jeho potížemi zřejmě stojí dlouhodobá závislost na alkoholu a drogách, které se několik neúspěšně pokoušel zbavit.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Lou Reed

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, hudebníci, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, muzikanti, američtí muzikanti, zahraniční muzikanti, Lou Reed foto, Lou Reed video, Lou Reed fotky, Lou Reed zdraví, Lou Reed játra, Lou Reed transplantace jater, Lou Reed operace, Lou Reed hrozba smrti, Lou Reed zdravotní stav
TOPlist