Zpěvák kapely Green Day byl vyhozen z letadla kvůli nízkým kalhotám!

04.09.2011

Billie Joe Armstrong (39) měl problémy se svým extravagantním oblečením během cesty letadlem!  Zpěvák si veřejně postěžoval, že ho vyhodili z letadla, protože měl „příliš spuštěné“ kalhoty. Alespoň, že v aeru nemočil na podlahu jako Gérard Depardieu …

Billie Joe Armstrong
Zdroj: greenday.com

Billie Joe Armstrong (39), který je zřejmě velkým příznivcem úchylné módy nízkých kalhot, které vám odhalují spodní prádlo, popř. nahý zadek, se tento týden poprvé setkal s lidmi, kteří této libůstce neholdují. Byl z toho asi dost v šoku, neboť se hned musel svěřit svým fanouškům na sociální síti Twitter.

Letuška prý zpěváka krátce před startem požádala, zda si může povytáhnout své kalhoty o něco výše, aby nebudil pohoršení. Podrážděný Billie Joe se jí zeptal, zda „nemá nic lepšího na práci“. Když trvala na svém, letadlo i se svým doprovodem opustil. Prohlásil prý jen něco v tom smyslu, že se „snaží dostat na své posrané místo“.Letecká společnost, která si přečetla jeho rozzlobenou poznámku, okamžitě poté vydala prohlášení, ve kterém se lídrovi pop-punkové kapely Green Day omluvila. Doslova mu napsala: „Velmi nás mrzí vaše zkušenost z dnešní noci. Někdo z oddělení péče o zákazníky se s vámi spojí a řekne vám více.“ Billie Joe Armstrong nakonec odletěl jiným letadlem, kde už ho nikdo nebuzeroval.

Kontroverzní móda, kterou od začátku devadesátých let propagují především černošští rappeři, se v Americe už stala předmětem řady debat v televizi, ve školách i v soudních síních. Náš server proti spuštěným kalhotám nebojuje, páč jsme liberální médium. Řídíme se heslem: Když chce někdo vypadat jako americký idiot, je to jeho věc!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Billie Joe Armstrong

Interpreti:
Green Day

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, americké celebrity, zahraniční zpěváci, američtí zpěváci, hudebníci, twitter, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, americký idiot, Billie Joe Armstrong fotky, Billie Joe Armstrong foto, Billie Joe Armstrong Green Day, Billie Joe Armstrong kalhoty, Billie Joe Armstrong letadlo, Billie Joe Armstrong nízké kalhoty, Billie Joe Armstrong skandál, Billie Joe Armstrong spuštěné kalhoty, Billie Joe Armstrong stížnost, Billie Joe Armstrong trapas, Billie Joe Armstrong vyhazov, kalhoty v letadle, skandál v letadle
TOPlist