Zpěvák Boris Carloff - nová módní ikona českého šoubyznysu?

18.03.2013

Extravagantní umělec přišel na udílení cen Anděl ve futuristicky vyhlížejícím outfitu! Boris Carloff, který způsobil svou debutovou deskou The Escapist příjemný "kolaps" na tuzemské hudební scéně, vyvolal pozdvižení také v sobotu večer, a to svým nezvyklým ošacením!

boris
Boris Carloff
Foto: Profimedia.cz

Boris Carloff, který se stal začátkem února držitelem hudební ceny Apollo díky albu The Escapist, získal na udílení cen Anděl 2012 ocenění za Videoklip roku k písni Falling.

Zpěvák měl ovšem možnost získat zlatou sošku hned v pěti kategoriích - kromě videoklipu také v kategorii Zpěvák roku, Nahrávka roku za The Escapist, Objev roku a Nahrávka roku v žánrových cenách za elektronickou, kterou obdržel 8. března při udílení žánrových cen.

Čtěte také

Na galavečeru hlavních cen v pražském Průmyslovém paláci v sobotu 16. března pak zpěvák vystoupil vůbec poprvé naživo v televiním vysílání. Přestože je po léta považován především za hudebního producenta, jeho debutová nahrávka přesvědčila hudební kritiky také o jeho „nové roli“ frontmana.

Jak to tak vypadá, Boris Carloff by mohl udávat směr nejenom na poli hudebním, ale také v oblasti módy. Na rozdíl od nám známých rockových hastrošů, kterým jako image stačí roztrhané džíny, vytahaný svetr a nezbytná arabská šála kolem krku, se zpěvák nebojí experimentovat a klidně přijde do společnosti ustrojen jako postava z nějaké utopické sci-fi, přesně v duchu jeho klipu Falling!

Čtěte také

Co se týče jeho dalších uměleckých aktivit, Boris Carloff připravuje pro festival Rock For People výjimečné vystoupení - společně s ním totiž na festivalu vystoupí Ghetto Priest, host z alba The Escapist, známý především jako člen Asian Dub Foundation nebo Massive Attack.

Celebrity:
Boris Carloff

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, čeští zpěváci, hudební ceny, ceny Anděl 2012, Boris Carloff ceny anděl, Boris Carloff foto, Boris Carloff fotky, Boris Carloff hudba, Boris Carloff outfit, Boris Carloff hudební cena, Boris Karloff ocenění, Boris Carloff album, Boris Carloff deska, Boris Carloff The Escapist, ceny Anděl udílení, Boris Carloff video
TOPlist