Zpěvák Andrea Bocelli se stal otcem! Jeho manažerka mu porodila dceru!

27.03.2012

Slavný italský tenorista se raduje z narození dcery, kterou přivedla na svět jeho mladá milenka! Andrea Bocelli (53) a Veronica Berti (28), která dítě porodila minulou středu, dali dceři jméno Virginia.

Andrea Bocelli
Zdroj: Angela George, wikipedia.org

Andrea Bocelli (53), který se proslavil v polovině devadesátých let písní Time to Say Goodbye, se stal otcem už potřetí v životě. Nevidomý zpěvák má totiž s bývalou manželkou Enrikou Cenzatti, s níž nežije už deset let, dva syny - sedmnáctiletého Amose a čtrnáctiletého Mattea.Andrea Bocelli, který ztratil zrak ve dvanácti letech, už deset let sdílí společnou domásnost s o 25 let mladší Veronicou Berti, kterou si plánuje v nejbližší době vzít. Vnadná brunetka mu navíc dělá i jeho osobní manažerka, takže k sobě mají opravdu hodně blízko.

Slavný zpěvák lituje jediné věci - jako katolík, který opustil svou ženu (a tedy jako smrtelný hříšník!) se už nemůže znovu ženit v kostele. A to je v Itálii jistě velká ostuda! Svatba na radnici - jako nějaký cornúto!?

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Andrea Bocelli

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, zahraniční zpěváci, italské celebrity, italští zpěváci, Andrea Bocelli foto, Andrea Bocelli fotky, Andrea Bocelli nevidomý, Andrea Bocelli slepý, Andrea Bocelli dítě, Andrea Bocelli potomek, Andrea Bocelli dcera, Andrea Bocelli milenka, Andrea Bocelli partnerka, Andrea Bocelli manažerka, Andrea Bocelli přítelkyně, Andrea Bocelli rodina, Andrea Bocelli otec, Andrea Bocelli táta, Veronica Berti foto, Veronica Berti fotky, Veronica Berti sexy, Veronica Berti porod dcery
TOPlist