Zpěvák a herec Randy Travis prodělal mozkovou mrtvici!

11.07.2013

Hvězda country hudby a herec malých rolí leží v kritickém stavu v nemocnici! Randy Travis (54), který během svého života nahrál celkem dvacet desek, prodělal před několika dny mozkovou příhodu, která ho zcela vyřadila z aktivního života.

Randy Travis
Zdroj: Profimedia.cz

Randy Travis (54) byl zrovna na léčení v nemocnici se srdeční slabostí, které napomohlo virové onemocnění dýchacích cest. Během pobytu ve zdravotnickém zařízení ho však postihla mozková mrtvice, a tak se lékaři rozhodli k operaci, aby uvolnili tlak na její mozek.

Držitel Grammy však i po zákroku zůstává v kritickém stavu. Randy Travis je znám nejen jako country zpěvák, ale také jako herec z filmů Vyvolávač deště, Černý pes nebo Lovci pokladů: Kniha tajemství.

V bulvární rovině se nejvíce proslavil v roce 2010, kdy byl zatčen za řízení pod vlivem alkoholu a veřejné obnažování.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Randy Travis

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, americké celebrity, herci, zahraniční zpěváci, zahraniční herci, američtí herci, američtí zpěváci, Randy Travis foto, Randy Travis fotky, Randy Travis video, Randy Travis mozková mrtvice, Randy Travis zdraví, Randy Travis zdravotní problémy, Randy Travis nemocnice, Randy Travis country, Randy Travis zpěv, Randy Travis herectví
TOPlist