Zpěvačka ze Superstar Leona Šenková zhubla a účastní se Miss!

21.07.2016

Pamatujete na zpěvačku Leonu Šenkovou (23), která se účastnila soutěže Superstar? Ta zaujala jednak velmi silným a kvalitním hlasem, ale také opravdu výraznou postavou. Leona na své postavě ale zamakala a přihlásila se do Miss!

Leona Šenková
Zdroj: Facebook

Ne, klasickou „Missí“ postavu a padesát kilo rozhodně nemá, ale přesto nějaké to kilo shodila. Nehlásí se také na běžnou soutěž Miss, ale na soutěž Miss prima křivky, kam se mohou hlásit dívky, co mají nějaké to kilo navíc. Leona měla dokonce tolik odvahy, že se svlékla do plavek a zapózovala.

V osobním životě jde o hrdou maminku dvouletého caparta. Práce s dětmi se jí zalíbila dokonce natolik, že se jí bude vedle zpěvu věnovat i profesionálně v dětském centru. Zřejmě má nervy ze železa!  

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Leona Šenková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
české zpěvačky, superstar 2009, leona šenková foto, Leona Šenková superstar, Leona Šenková zpěv, Leona Šenková postava, zpěvačky Superstar, Leona Šenková online, Leona Šenková fotografie, Leona Šenková novinky, Leona Šenková Miss, Leona Šenková soutěž krásy, Leona Šenková hubnutí, Leona Šenková hlas, Superstar účastníci, Česká Superstar 2009
TOPlist