Zpěvačka Victoria si nechala pojistit tělo na desítky milionů!

28.09.2011

Česko-africká kráska Victoria (27) je prakticky nezničitelný Terminátor! Zpěvačka, která nedávno podstoupila plastickou operaci poprsí, si teď navíc nechala pojistit celé tělo, a to včetně nových ňader!

victoria
Victoria se po operaci ráda vystavuje ...
Foto: Promo - ivictoria.cz

 

Popová zpěvačka Victoria (27) si zřejmě našla vzor v zahraničních hvězdách jako je Jennifer Lopez nebo Heidi Klum, které si také nechaly pojistit části svého těla na několik miliónů. Kráska s jihoafrickými kořeny, která působí v České republice již několik let, je teprve díky plastické operaci, kdy nabyla velikosti podprsenky 65DD, se svým vzhledem spokojená.

Čtěte také

 

Snad proto nechce Victoria nic nechat náhodě a pojistila si nejen nová prsa, ale také pozadí, nohy a nakonec i hlasivky, které ji živí. Zatímco zadeček ocenila na 54 miliónů, hlasivky si pojistila na 90 milionů korun, a ňadra a nohy na téměř 10 milionů korun. Celkově ji tahle sranda stála 150 milionů, čímž se stala nejlépe pojištěnou českou zpěvačkou.

Čtěte také

 

Zpěvačka to sice nepotvrdila, ale říká se, že k pojištění ji přiměl její přítel a otec jejího dvouletého syna Thomas Blyth, který má v Jižní Koreji na starosti výstavbu ropných zařízení. Je tedy jasné, kdo zpěvačce platí vysoké měsíční pojistné ...

Celebrity:
Victoria

Interpreti:
Victoria

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, krásky, České celebrity, české zpěvačky, české krásky, plastické operace, silikonové krásky, exotické krásky, Victoria foto, Victoria photo, Victoria silikony, Victoria plastika, Victoria plastická operace, Victoria zpěv, Victoria operace, Victoria prsa, Victoria ňadra, Victoria zvětšení poprsí, Victoria zvětšení ňader, silikonové zpěvačky
TOPlist