Zpěvačka Patricie převlečená za vílu pokřtila svou novou desku!

05.12.2013

Talentovaná písničkářka pokřtila v pondělí v klubu Loop Jazz Club na Občanské plovárně své druhé album Iris! Patricie na sebe upozornila poprvé už před dvěma lety debutovou deskou Obamamania a hitem Obama.

packa
Foto: Archiv Patricie

Patricie si na křest své druhé desky pozvala trojici výjimečných hostů, kteří se ujali role kmotrů - violoncellistku Terezii Kovalovou, producenta a zpěváka Borise Carloffa a hudebního novináře a "provozovatele" webu Hudební masakry Jardu Konáše.

Čtěte také

Samotný křest proběhl za asistence všech tří kmotrů a také členů Patriciiny doprovodné kapely. "Masakér" Jarda Konáš jako hudební odborník přítomné v krátké pauze seznámil se svými názory na současnou českou hudební scénu a samozřejmě pochválil nejnovější počin mladé písničkářky.

packa
Foto: Archiv Patricie

Deska Iris, na které najdete celkem dvanáct písní, je totiž podle Jardy Konáše posunem k větší volnosti, vyzrálosti a autenticitě, aniž by to byla fráze z učebnice.

Novinku produkoval jeden z kmotrů, kritiky ceněný Boris Carloff, který definoval novou tvář nadané interpretky a z přemýšlivé písničkářky udělal takřka popovou divu.

packa
Foto: Archiv Patricie

Patricie, která se na křtu stylizovala do postavy éterické víly, si těsně předtím pro své fanoušky připravila malý dárek a na svém Bandzone i YouTube kanálu uveřejnila všechny písničky ze svého nového alba.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Patricie

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, youtube video, youtube com, debutové album, debutová deska, Patricie video, Patricie foto, Patricie videoklip, Patricie album, písničkářky, české písničkářky, Patricie křest desky, Patricie křest alba, Patricie deska, Patricie fotky, Patricie Iris, deska Iris, album Iris, Patricie Anděl
TOPlist