Zpěvačka Leona Lewis byla obviněna z plagiátorství!

21.07.2011

Britská zpěvačka Leona Lewis (26) čelí podezření, že ukradla skladbu na své nové album! Vítězka soutěže The X Factor, která v minulosti vydala již dvě desky, představila svůj nový singl Collide, ale nesetkala se moc s velkým nadšením.


Leona Lewis
Foto: Matthew Field, wikipedia.org

Leona Lewis (26) v dobrém úmyslu vydala singl Collide, který má být předzvěstí třetího alba, ale namísto pozitivního přijetí se jí dostalo obvinění, že taneční skladbu prachsprostě ukradla. Zástupce vydavatelské společnosti Ministry Of Sound Records totiž tvrdí, že píseň je kopií instrumentální kompozice Penguin jejich švédského producenta DJ Avicii alias Tima Berga.

Zpěvačka se k obviněním zatím nevyjádřila. Známý producent a tvůrce Superstar a X Factoru Simon Cowell ovšem tvrdí, že pod skladbou je podepsán nejen Tim Berg, ale také jakýsi Autumn a hlavně on sám. Pokusil se tak vyvrátit spekulace, podle nichž DJ Avicii o nové verzi skladby neví a neplyne mu z ní žádný zisk.


Singl Collide

Singl Collide se začne prodávat 4. září 2011 a má být součástí třetího studiového alba zpěvačky. Deska, která zatím nemá název, by měla vyjít ještě letos. Ale možná si Leona Lewis zařazení singlu Collide na album ještě rozmyslí ...

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Simon Cowell, Leona Lewis

Interpreti:
Tim Berg

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, youtube, zahraniční zpěvačky, britské celebrity, youtube video, Leona Lewis photo, Leona Lewis sexy, youtube com, britské zpěvačky, Leona Lewis foto, Leona Lewis obvinění, Leona Lewis plagiátorství, Leona Lewis trapas, Leona Lewis album, Leona Lewis deska, Leona Lewis umělecká krádež, Leona Lewis X Factor, Leona Lewis nový singl, Leona Lewis nové album, Leona Lewis nová deska, singl Collide
TOPlist