Zpěvačka Klára Kolomazníková bude mít dceru!

20.06.2011

Exčlenka skupiny Holki Klára Kolomazníková (31) je ve čtvrtém měsíci těhotenství! Zpěvačka by podle lékařů i bulvárních deníků (máme tedy dva zdroje) měla na podzim porodit dceru. Gratulujeme!


Klára Kolomazníková
Foto: klara-k.cz

Klára Kolomazníková (31), která si dlouhou dobu myslela, že je neplodná, má ze svého rostoucího břicha velkou radost. Otcem dítěte je její o šest let mladší milenec Václav Novák (25). Zpěvačce, která svou kariéru začínala ve skupině Holki, je v zásadě jedno, jestli to bude kluk nebo holka. Hlavně aby to bylo zdravé!

Klára Kolomazníková v současné době pracuje na čtvrté sólové desce a hraje a zpívá v divadle Semafor. Navíc plánuje vydat své první DVD, které by obsahovala nejen průřez její profesní tvorbou, ale také poodhalí roušku svého soukromí. To jsme tedy zvědaví!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Klára Kolomazníková

Interpreti:
Holki

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Klára Kolomazníková video, Klára Kolomazníková těhotná, Klára Kolomazníková těhotenství, Klára Kolomazníková dcera, Klára Kolomazníková pregnant, Klára Kolomazníková foto, Klára Kolomazníková photo, Klára Kolomazníková zpěv, Klára Kolomazníková Holki, Klára Kolomazníková dítě, Klára Kolomazníková potomek, kapela Holki, Václav Novák
TOPlist