Zpěvačka Iveta Bartošová je mrtvá! Údajně spáchala sebevraždu!

29.04.2014

Její život vyhasnul pod koly vlaku, pod který měla zpěvačka skočit na železničním přejezdu v Uhříněvsi, v jehož nedaleké vzdálenosti bydlela s manželem Josefem Rychtářem (56). Ten se slzami v očích prý její smrt potvrdil a dodal, že za to mohou mediální hyeny. Zpěvačka byla v posledních letech v neustálém zájmu médií kvůli svému životnímu stylu a jejím pratnerům.

Iveta Bartošová
Zdroj: youtube.com

Kriminalisté případ vyšetřují a nechtějí se k němu nyní nějak více vyjadřovat. Médiím akorát sdělili, že na železničním přejezdu mezi Uhříněvsí a Kolovraty bylo nalezeno tělo osmačtyřicetileté ženy, která zemřela po střetu s vlakem. Žena tak podlehla vážným zraněním, neslučitelným se životem. Syn Josefa Rychtáře prý už také potvrdil, že se jedná o Ivetu Bartošovou (48) a prý nechala také dopis na rozloučenou.

Vzhledem k životnímu osudu populární zpěvačky, který nebyl v poslední době zrovna pozitivní, se ihned začalo spekulovat o sebevraždě, tedy skoku pod vlak. Toto je také jedna z možností, se kterou vyšetřovatelé pracují. I když je vyšetřování na začátku, tak drtivá většina lidí má asi jasno. Je jasné, co máme na mysli.

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Celebrity:
Iveta Bartošová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Iveta Bartošová sebevražda, Iveta Bartošová smrt, Josef Rychtář, iveta bartošová, iveta bartošová úmrtí, iveta bartošová mrtvá, iveta bartošová dead, iveta bartošová death, iveta bartošová skok pod vlak, iveta bartošová sebevražda na přejezdu, smrt na přejezdu, skok pod vlak, josef rychtář smrt manželky
TOPlist