Zpěvačka Hana Horecká se zabarikádovala v domě a hrozila sebevraždou!

21.08.2011

Známá folková a country zpěvačka prý nožem ohrožovala svou dceru! Hana Horecká (55) se na několik hodin zavřela ve svém domě ve Zbuzanech u Prahy a vyhrožovala sebevraždou se slovy: "Zabiju se!" Jak výmluvné ...

hana horecka
Hana Horecká se pomátla na rozumu ...
Foto: fkhhorecke.wbs.cz

Hana Horecká (56), která se proslavila zpíváním v kapelách Fešáci a Schovanky, se včera odpoledne zabarikádovala ve svém bytě a vyhrožovala sebevraždou. Na místo zasahovali hasiči, záchranáři i policie, včetně policejního vyjednavače. Drama skončilo až po šesti hodninách a zpěvačka byla nakonec převezena na psychiatrii.

Žena nejprve zavolala na policii, že je v ohrožení života. Podle policie uvedla některé skutečnosti, které zakládaly podezření, že by mohla být obětí násilného trestného činu. Když však policisté dorazili na místo, zpěvačka s nimi odmítla komunikovat a zabarikádovala se ve svém bytě ve třetím patře.


Hana Horecká nebyla nikdy normální ... :-)

Do Zbuzan pak přijela policejní zásahová jednotka a začalo vyjednávání. V bytě byla údajně před příjezdem záchranných složek ještě jedna žena, údajně dcera zpěvačky, která prý také byla v ohrožení života. Podle médií ji totiž její matka ohrožovala nožem - dceři se však podařilo utéct.

Naštěstí všechno dobře dopadlo - zasáhli odborníci a zpěvačka skončila na psychiatrii. Ach jo - nejprve Iveta Bartošová, teď Hana Horecká - co se to s těmi českými zpěvačkami děje, že chtějí páchat sebevraždy? Že by jim to teplo lezlo na mozek?

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Hana Horecká

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, youtube video, youtube com, country zpěvačky, Hana Horecká foto, Hana Horecká photo, Hana Horecká skandál, Hana Horecká folk, Hana Horecká country, Hana Horecká vyhrožování, Hana Horecká Zbuzany, Zbuzany u Prahy, Hana Horecká dcera, Hana Horecká policie, vyhrožování sebevraždou, Hana Horecká blázen, Hana Horecká šílenství, Hana Horecká Fešáci, Hana Horecká Schovanky, Hana Horecká zpěv, Hana Horecká bláznění, Hana Horecká manžel, Hana Horecká zabarikádovaná, Hana Horecká video
TOPlist