Zpěvačka Dasha bude maminkou!

17.03.2016

Zpěvačka Dasha úspěšně brázdí všechny možné muzikály a její zpěv také doprovází účastníky taneční soutěže celebrit StarDance. Nyní půjde práce stranou, stane se totiž maminkou!

Foto: Profimedia.cz

Ta se ale opravdu nezastaví! Dasha by měla být hvězdou fungl nového muzikálu Hudebního divadla Karlín, ve kterém jí bude za parťáka Václav Noid Bárta. Na představení muzikálu ale přišla s nápadně vypouklým bříškem, které signalizovalo jediné, vytížená zpěvačka je těhotná.

Nyní se nachází v pátém měsíci těhotenství, otcem miminka je Ondřej Sluka, který je z branže. Hrál totiž v kapele Nightwork. Dasha otěhotněla po půlroční známosti, miminko ale bylo plánované, což se v Dashině věku 34 let dá pochopit.

Foto: Facebook.com

Ještě než porodí, rozhodně se ale práce nezříká. Čeká ji hned několik velkých koncertů: „Jo a dubnový koncert v Hybernii se samozřejmě, stejně jako ostatní koncerty a vystoupení do konce června 2016, uskuteční. Jen budu zkrátka o trochu větší!" informovala Dasha své fanoušky. Vrátit se ale plánuje velmi brzy: „Těším se, že se od září snad do těch všech divadelních kostýmů zase v pohodě vejdu...“

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
sexy zpěvačky, Sexy herečky, stardance, těhotné herečky, hudební divadlo karlín, těhotné zpěvačky, těhotné celebrity, muzikálové zpěvačky, české muzikály, Ondřej Sluka, kapela Nightwork, Dasha foto, zpěvačka Dasha, Dasha těhotná, Dasha online, Dasha novinky, Dasha sexy fotky, Dasha StarDance, Ondřej Sluka dítě, Ondřej Sluka žena, Ondřej Sluka rodina, Ondřej Sluka NightWork
TOPlist