Zpěvačka Ashlee Simpson se rozvádí!

10.02.2011

Americká zpěvačka Ashlee Simpson (26) požádala po dvou letech manželství o rozvod! Jejím manželem je rockový muzikant Pete Wentz (32).


Ashlee Simpson
Foto: wikipedia.org

Zpěvačka, skladatelka a herečka Ashlee Simpson v dokumentech, které již předložila rozvodovému soudu, uvedla jako příčinu konce manželství tradiční "nepřekonatelné rozdíly". Pro zahraniční servery ovšem uvedla, že žádost o rozvod podala s těžkým srdcem.Ačkoli podle tiskových prohlášení zůstávají manželé přáteli a jejich dvouletý syn Bronx Mowgli Wentz se stane "předmětem" společného opatrovnictví. Vychytralá Ashlee Simpson ovšem žádá pro sebe i pro syna tučné výživné. Pete Wentz se tedy pěkně prohne!


Pete Wentz
Foto: wikipedia.org

Zpěvačka, která má na kontě alba Autobiography (2004), I Am Me (2005) a Bittersweet World (2008), si vzala baskytaristu americké rockové kapely Fall Out Boy v květnu 2008. Ashlee je mladší sestrou americké herečky, kteoru známe pod jménem Jessica Simpson.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ashlee Simpson

Interpreti:
Fall Out Boy

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, Jessica Simspson, Ashlee Simpson foto, Ashlee Simpson photo, Ashlee Simpson divorce, Ashlee Simpson rozvod, Ashlee Simpson konec vztahu, Ashlee Simpson manželství, Ashlee Simpson matrimony, Ashlee Simpson zpěv, Ashlee Simpson manžel, Ashlee Simpson husband, Ashlee Simpson sexy, Ashlee Simpson vztah, Ashlee Simpson žádost o rozvod, Ashlee Simpson rocker, Pete Wentz, Bronx Mowgli Wentz
TOPlist