Zpěvačka Adele ignorovala ocenění časopisu Billboard!

22.05.2012

Britská pěvkyně obdržela dvanáct cen amerického hudebního magazínu Billboard! Adele (24) ocenění dostala za své album 21, ale na slavnostní ceremonii, která se konala v neděli večer v Los Angeles, se nedostavila. Nevděčnice jedna!

Adele
Zdroj: wikipedia.org

Adele (23), která před nedávnem přerušila svou pěveckou kariéru, získala ceny nejen za album roku, ale také pro umělce roku. Oragnizátoři akce ovšem byli z jejího rozhodnutí nepřevzít si ocenění poněkud rozpačití.  Naštěstí další ocenění umělci jako Justin Bieber, Katy Perry nebo Taylor Swift se dostavili.

Druhý nejvyšší počet ocenění, tedy šest, dostalo duo LMFAO, které tvoří strýc a synovec, a to mimo jiné za píseň roku pro Party Rock Anthem. Rappeři Wiz Khalifa a Lil Wayne byli ocenění jako nejlepší nový umělec a nejlepší zpěvák, zatímco Chris Brown byl vyhlášen R&B zpěvákem roku.

Čtěte také

Katty Perry dostala cenu Spotlight, protože je první zpěvačkou, která měla z jednoho alba pět písniček v čele singlových hitparád.  Soulový veterán Stevie Wonder dostal za svou kariéru cenu Icon.

Během večera vzdali účinkující hold hudebníkům, kteří letos zemřeli - Robinu Gibbovi, Donně Summer, Adamu Yauchovi z Beastie Boys a Whitney Houston.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Adele

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, hudba, zpěváci, americké celebrity, americké zpěvačky, britské celebrity, kanadské celebrity, američtí zpěváci, britské zpěvačky, hudebníci, američtí hudebníci, muzikanti, američtí muzikanti, Adele vítěz, Adele ocenění, Adele cena, billboard awards, ceny magazínu Billboard, Billboard, Adele Billboard, Adele nevděčná
TOPlist