Zoolander se vrací! Ben Stiller a Owen Wilson se stali hvězdami přehlídky Valentina!

12.03.2015

V Paříži právě zuří týden módy, vrcholná událost, na které se objevují ty nejznámější modelky v róbách těch nejznámějších návrhářů. Jaké bylo překvapení návštěvníků přehlídky známé značky Valentino, když se v rolích modelů zjevily známé hollywoodské hvězdy Owen Wilson (46) a Ben Stiller (49)!

Ben Stiller
Zdroj: Profimedia.cz

Nešlo o to, že by již nechtěli hrát a natáčení vyměnili za přehlídková mola. Herci zde totiž nekráčeli sami za sebe, ale za postavy z filmu Zoolander 2, který se právě nyní natáčí!

Jde pochopitelně o pokračování filmu Zoolander z roku 2001, ve kterém právě Ben Stiller ztělesňuje modela Dereka Zoolandera a Owen Wilson Hansela, novou krev v modelingu.

Fanoušci tohoto filmu se tak již nyní mohou těšit na pokračování, které bylo slibováno mnoho let. Na přehlídce působili oba herci jako skuteční profesionálové a sklidili obrovský potlesk.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ben Stiller, Owen Wilson

Filmy:
Zoolander

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
nové filmy, Filmové novinky, Zoolander pokračování, Owen Wilson foto, Hollywood, hollywoodští herci, hollywoodské novinky, úspěšné filmy, svět filmu, Zoolander 2, Zoolander 2 film, herec Ben Stiller, Ben Stiller foto, Ben Stiller online, Ben Stiller fotografie, Ben Stiller filmy, Ben Stiller nové filmy, Ben Stiller novinky, Ben Stiller role, Ben Stiller slavné role, Owen Wilson fotografie, Owen Wilson online
TOPlist