Zlaté maliny: Nejhorší herečkou Sandra Bullock!

08.03.2010

Herečka se stala laureátkou Oscara i Zlaté maliny! Hollywoodská hvězda Sandra Bullock (45), která včera získala svého prvního Oscara, byla den předtím oceněna Zlatou malinou za nejhorší herecký výkon!

Sandru poctili organizátoži známých anticen hned dvakrát! Malinu získala za hlavní roli v komedii "All About Steve", a ještě spolu s Bradleym Cooperem (35) byli vyhlášeni také nejhorším hereckým párem. Sandra si však pro cenu přišla osobně, což ji šlechtí!

Sandra Bullock přitom za roli v dramatu "The Blind Side" již v lednu získala Zlatý glóbus. Sandra se tak stala první herečkou v historii, která získala zároveň Zlatou malinu a Oscara, i když ne za stejný film.

Zlatou malinu za nejhorší film loňského roku získal kasovní hit Transformers: Pomsta poražených a dále byla vyhlášena speciální cena - tzv. filmová katastrofa desetiletí, kterou dostal snímek Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000), v němž si zahrál John Travolta.

Nejhorším hercem desetiletí je podle kritiků komik Eddie Murphy (48) a nejhorší herečkou Paris Hilton (29)! Oba dva obdrželi Malinu již několokrát!

Galerie k článku

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
12 antifanoušků
Celebrity:
Paris Hilton, Sandra Bullock, Eddie Murphy

Filmy:
Transformers, Slečna zamilovaná

Kategorie:
Celebrity, Filmy, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, Sandra Bullock fotky, sandra bullock photos, Sandra Bullock zlatá malina, zlaté maliny
TOPlist