Zlaté globy pro festival ve Varech se už připravují! Přijde si pro jeden třeba zase Whoopi Goldberg?

25.05.2015

Už za měsíc a kousek začne Mezinárodní filmový festival v Karlových varech. Tato vrcholná událost nejen ve filmovém světě přitáhne do Varů obrovské množství celebrit, ale hlavně filmových tvůrců, mezi které se rozdělí ceny, Křišťálové glóby.

Whoopi Goldberg

Tyto krásné ceny se vyrábějí v karlovarských sklárnách Moser, letos zde vyrobili na 16 glóbů, 5 zlatých a 11 stříbrných.

Je nepsaným pravidlem, že tento glóbus si vždy odnáší hlavní hvězda festivalu, kterou se podaří pořadatelům ulovit. Přitom tato hvězda je vždy dlouho neznámá a nikdo neví, kdo jí bude letos.

Nechystá se sem třeba slavná Whoopi Goldberg (59), na kterou si nedávno vzpomněli pořadatelé festivalu a vystavili její fotografii na Facebooku. Whoopi zavítala na festival z roku 1996, tedy před 19 lety.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Whoopi Goldberg

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
americké herečky, festivaly, letní festivaly, Filmové festivaly, české festivaly, Whoopi Goldberg foto, Karlovarský festival 2015, Festival Karlovy Vary 2015, Whoopi Goldberg fotografie, Whoopi Goldberg Karlovarský festival, Whoopi Goldberg festival Karlovy Vary, Festival Karlovy Vary, černošské herečky, letní festivaly Česko, hvězda festival Karlovy Vary, Whoopi Goldberg online
TOPlist