Zlaté glóby: Moderátor čelí kritice, že urážel celebrity!

19.01.2011

Britský komik Ricky Gervais (49) nesmyslnou kritiku odmítá a tvrdí, že byl sám se sebou spokojený! Kritikové poukázali, že moderátor letošního udílení cen Zlatý glóbus zbytečně urážel některé celebrity!


Ricky Gervais na udílení Zlatých glóbů!
Foto: youtube.com

Herec Ricky Gervais, který je známý ze seriálu Kancl, se sice kritikům vysmál, zároveň však oznámil, že už v příštím roce nehodlá udílení Zlatých glóbů moderovat. Komik, který rozhodně netrpí přehnanou servilitou vůči hollywoodským hvězdám, se domnívá, že dvakrát to už stačilo! Zvlášť když v Americe jeho humor někteří prostě nechápou nebo nechtějí chápat ...Co se vlastně stalo tak strašného? Ricky Gervais použil při moderování cen vtipy, který prý hraničily s urážkami. Jenže ve skutečnosti pronesl jen pár ostřejších komentářů či chcete-li glos na adresu některých hollwoodských hvězd. Navíc to všechno byla pravda ...

Čtěte také


Komik připomněl, že Charlie Sheen si občas trochu víc zachlastá a říká tomu snídaně, že Tom Cruise a John Travolta jako scientologové mají trochu jiné chutě, a že film Cizinec nestojí za nic. Nejvíce možná vadilo, že se opřel do pořádající Asociace zahraničních novinářů, jejíž členové krátce před udílením cen čelili obvinění z korupce. Prostě vcelku nevinné žertíky ... Inu, je těžké se někomu zavděčit.

Řečeno slovy prostého člověka: Aby se celebrity nepo..aly! To už žijí v takovém skleníku, že nerozumí drsnějšímu humoru?

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ricky Gervais

Kategorie:
Celebrity, Filmy, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, komici, youtube, britské celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, britské herečky, američtí režiséři, zahraniční režiséři, americký film, zlaté glóby video, britští herci, zlaté glóby, američtí kritici, golden globes, Ricky Gervais foto, Ricky Gervais photo, Ricky Gervais video, Ricky Gervais golden globes, Ricky Gervais youtube, Ricky Gervais sranda, Ricky Gervais legrace, Ricky Gervais humor, Ricky Gervais kritika, Ricky Gervais awards, Ricky Gervais udílení cen, britští komici, zahraniční komici, Golden globes video, Zlaté globy udílení, urážky celebrit, urážky hvězd, urážení celebrit
TOPlist