Zina Šťovíčková polonahá v FHM

27.12.2009

Finalistka České Miss Zina Šťovíčková odhalila své tělo v pánském časopisu. Druhá vicemiss České Miss 2009 Zina Šťovíčková (19) se svlékla v lednovém čísle magazínu FHM.

Focení probíhalo v pražském hotelu The Augustine a snímky vytvořil fotograf Jan Tůma. Zina sice hodně váhala, když jí bylo nabídnuto focení do pánského časopisu, protože se obávala, že se bude muset svléknout úplně donaha. Nakonec se domluvili na (pro nás čtenáře nepříjemném) kompromisu: svlékne se, ale nebude nic vidět!


Foto: Jan Tůma, FHM

Zina totiž patří k té inteligentnější části modelek, protože studuje francouzštinu a společenské vědy na Pedagogické fakultě Karlovy univerzity. Bude z ní učitelka.

Zina, jejíž jméno neplní přední stránky bulvárních médií, se přesto proslavila, a to hned po vyhlášení České Miss 2009 a následné afterparty. Zina totiž byla zachycena během večera několikrát ve společnosti syna tehdejšího premiéra Tomáše Topolánka (17), což zavdalo příčinu k nechutným řečem o ní a mladém Topolánkovi. Dvojice ve skutečnosti spolu jen tzv. pařila a na žádné techtle mechtle neměla čas.

Pravda však byla taková, že Zina se s mladým Topolánkem znala ještě z doby před soutěží krásy. Navíc Zina je v současnosti zadaná a jejím partnerem není žádný Topolánek. Ani mladý, ani starý.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Zina Šťovíčková

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, Missky, české Missky, FHM, Zina Šťovíčková nude, Zina Šťovíčková nude pictures, Zina Šťovíčková nahé fotky, Zina Šťovíčková fotky, Zina Šťovíčková photos, Zina Šťovíčková nude photos, Tomáš Topolánek
TOPlist