Žigmund Pálffy: Slovenský Tiger Woods?!

27.04.2010

Slovenský hokejista čelí největšímu skandálu svého života! Legendární sportovcec Žigmund Pálffy (38), jeden z nejlepších hokejisů světa, musí vysvětlovat, jak to je s jeho několikanásobnou nevěrou.

Slavný hokejista si vzal před čtyřmi lety moderátorky Andreu, se kterou má dceru Saskii. Manželství exmoderátorky Andrey Pálffy-Belányi (33) a hokejisty se však v současnosti zmítá v krizi kvůli nevěře, resp. kvůli jeho tajným milenkám.

Ačkoli se původně zdálo, že milenka bude jenom jedna, manželka Andrea nakonec objevila celou legii milenek. S jednou z nich, dvakrát rozvedenou bratislavskou právničkou ve středních letech, měl dokonce dlouhodobější vztah. Bezdětná milenka údajně pracuje v okolí Bratislavy.

Jenže Žigiho nelákala jen zralá právnička, ale také mladé dívky z jeho rodného města Skalice, jež se nachází nedaleko Bratislavy. Sportovec předstíral, že jezdí za rodiči a ve skutečnosti jezdil za milenkami. I tyhle zálety mu manželka odhalila.

Hokejista se pochopitelně po tomto odhalení stáhl do ústraní, nereaguje na žádosti o rozhovor a mluví za něj manželka. Maximálně se opijí se svými hokejovými kumpány!

Pálffy už má dokonce přezdívku - Slovenský Tiger Woods! Také on trpěl nadměrně zvýšeným sexuálním pudem - tzv. hypersexualitou. Že by se jednalo o nějakou nemoc sportovců?

Žigmund Pálffy hrál NHL za týmy New York Islanders, Los Angeles Kings a Pittsburgh Penguins. Se slovenskou reprezentací získal zlatou medaili na MS v roce 2002 a bronzovou medaili na MS v roce 2003.

Galerie k článku

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Žigmund Pálffy, Tiger Woods

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Skandály,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, moderátorky, slovenské celebrity, slovenské moderátorky, sportovci, hokejisté, Žigmund Pálffy fotky, Žigmund Pálffy photos, Žigmund Pálffy nevěra, slovenští sportovci, slovenští hokejisté, andrea pálffy, andrea pálffy fotky, andrea pálffy photos, andrea pálffy nevěra, žigmund pálffy skandál, zahraniční hokejisté
TOPlist