Zhubla 60 kilo a teď se nebojí ukázat svou visící kůži

18.05.2016

Neuvěřitelnou proměnou prošla dříve obézní matka Isabella Hancock z Londýna. Té se podařilo zhubnout 60 kilogramů a je na sebe právem hrdá. Na svém Instagramu klidně ukazuje visící kůži, kterou si nechce nechat odstranit.

Foto: Instagram / curvaliciousgirl (2x)

Isabella byla skutečně hodně obézní, ztloustla hlavně po porodu syna. Nemohla se volně pohybovat, stále se potila a nesnášela být mezi lidmi, kteří na ni prý pořád zírali. A tak se rozhodla, že podstoupí operaci, při které jí lékaři přiškrtili žaludek, takže je hned plný. Začala tedy jíst velmi málo a kila šla okamžitě dolů.

A ač je velmi mladá, kůže na břiše se nedokázala tak rapidnímu zhubnutí přizpůsobit, a tak zůstala volně visící, což nepůsobí právě pěkně. Někdo jde v takovém případě na odstranění kůže operativně, ale to Isabella nezamýšlí. „Jsem na svou visící kůži hrdá!“ tvrdí Isabella. Ačkoliv jde o nedokonalost, je to prý připomínka jejího úsilí, na které je tak hrdá. 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
hubnutí, dieta, kuriozity, životní styl, hubnutí články, extrémní hubnutí, kuriózní zprávy, kuriózní novinky, extrémní proměny, Isabella Hancock, Isabella Hancock instagram, šílené hubnutí, visící kůže, přiškrcení žaludku, Isabella Hancock fotky, Isabella Hancock foto, neuvěřitené proměny
TOPlist