Ženě, která porodila v letadle, sebrali dítě!

23.10.2015

Nedávno prolétla internetem zpráva a hlavně video, jak jistá žena z Tchaiwanu rodí na palubě čínského letadla. Nyní se zjistilo, že žena je bez svého dítěte v Číně, zatímco dítě zůstalo ve Spojených státech.

Foto: Youtube

Žena, o které se pouze ví, že se jmenuje Jian, letěla s čínskými aerolinkami z Taipei do Los Angeles. Ve výšce 10 000 metrů ji přepadly porodní bolesti, takže se šokovaný personál začal shánět po lékaři, který se naštěstí našel a dítě se narodilo živé a zdravé. Video získalo obrovskou publicitu a ženě každý přál to nejlepší. Nyní se ukazuje, že vše bylo trošku jinak a že jednání ženy bylo čistě účelové.

Letadlem se běžně nesmí přepravovat ženy, které jsou ve vysokém stupni těhotenství, právě z důvodu porodu. Jian tedy lhala a neuvedla, že je v devátém měsíci, kdy je let vyloučen. Do Států letěla právě proto, aby zde porodila, dítě získalo americké občanství a mohla s ním zde celá jeho rodina legálně zůstat. Když letadlo kvůli Jian nouzově přistálo v Anchorange na Aljašce, to hlavní, oč se prý Jian zajímala, bylo, zda jsou již  v Americe.

Jian ale její plán nevyšel. Zatímco ji deportovali zpět do Číny, dítě zůstalo ve Státech, neboť je příliš malé na to, aby mohlo letět. A po Jian bude zřejmě letecká společnost požadovat náhradu za nouzové přistání… 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
youtube, youtube videa, kuriozity, šokující video, šokující videa, kuriozity online, porod v letadle, porod video, porod v letadle video, Číňanka porod letadlo, porod dítěte video, video z porodu, kuriozní youtube videa, porod na nezvyklém místě, porod mimo nemocnicu, porod během letu
TOPlist