Zemřel Jiří Krytinář, okolnosti prošetřuje policie

30.09.2015

Ve věku 68 let zemřel v úterý 29. září v dopoledních hodinách nejmenší český herec Jiří Krytinář. S největší pravděpodobností byla příčinou smrti embolie plic, lékař však ještě nařídil pitvu, která tento předpoklad potvrdí.

Jiří Krytinář
Zdroj: Michal Maňas, wikipedia.org

Jiří Krytinář trpěl poruchou růstu, přesto hrál již od roku 1969. Pamatovat si ho můžeme třeba z filmu Tři oříšky pro Popelku, Tři veteráni, ale také Amadeus, či ze seriálů Arabela a Hospoda. Celkem ztvárnil více jak 90 rolí.

V poslední době se stále více mluvilo o tom, že herec propadá alkoholu. Kontroverzní povahu Jiřího Krytináře dobře popsal bulvární novinář Pavel Novotný (33): „Špatnej herec, bezpáteřák na cizí, ale kumpán, se kterým byla děsná prdel, skvělej hodinář, který dokázal vrátit srdíčko každýmu porouchanýmu strojku.“

Pavel Novotný
Zdroj: Facebook

Herec vysoký 124 centimetrů chtěl také kandidovat do Senátu jako nezávislý, před tím pomáhal ve volbách ODS. Spolu s Ladislavem Smoljakem křtil vládní brožuru s informacemi o americkém radaru. 

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Pavel Novotný, Jiří Krytinář

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české filmy, čeští herci, úmrtí celebrit, zemřelé celebrity, Jiří Krytinář foto, celebrity smrt, slavní čeští herci, zemřelé celebrity 2015, úmrtí celebrit 2015, Jiří Krytinář smrt, Jiří Krytinář úmrtí, Jiří Krytinář role, Jiří Krytinář vzpomínka, Jiří Krytinář příčina smrti, Jiří Krytinář alkohol, Jiří Krytinář kariéra, Jiří Krytinář R.I.P., nejmenší český herec, Jiří Krytinář filmy
TOPlist