Ze StarDance vypadl dojatý Leoš Mareš!

07.12.2015

Vidět Leoše Mareše (39) v slzách to se hned tak nepodaří. Dostala ho až taneční soutěž StarDance, ze které bohužel vypadl a dál jde tedy Jitka Schneiderová (42), Radek Banga, Marie Doležalová (28) a pochopitelně Lukáš Pavlásek (37)!

Leoš Mareš
Zdroj: Archiv TV Nova

Právě proti Lukášovi, nebo spíše jeho mnohým podporovateům se na internetu rozběhla skutečná štvanice. „Jak to, že nevypadl?“ ptají se mnozí. Lukáš totiž skutečně netancuje, připomíná slona v porcelánu a kontrast proti jeho profesionální a perfektně tančící partnerce je vidět na kilometry daleko… Přesto ho fanoušci poslali dál a podle Radka Bangy prý Leošovo vypadnutí nesl ze všech nejhůř… 

Leoš Mareš tak vypadl, i když tančil opravdu dobře, poctivě trénoval a na výsledku mu záleželo. V okamžiku, kdy vypadl, tak byl zjevně smutný a nám bylo sympatické, že vlastně prvně, co je Leoš na scéně ukázal také, že má nějaké city a že není jen věčně „vysmátý“. Navíc je třeba podotnout, že k soutěži přistupoval pokorně, nikdy nezdůrazňoval svoje ego, k ostatním byl laskavý a slušný.

Kdo však nesl jeho vypadnutí ještě hůře, byla jeho partnerka Monika Koblížková, která ronila slzy jak hrachy… A tak bylo vidět, že má Leoš dívku, které na něm skutečně záleží a to je dobře! 

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Marie Doležalová, Leoš Mareš, Jitka Schneiderová, Lukáš Pavlásek

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Česká Televize, čeští moderátoři, leoš mareš video, Leoš Mareš foto, stardance, Leoš Mareš přítelkyně, taneční show, Leoš Mareš tanec, Leoš Mareš Stardance, leoš mareš fotografie, StarDance 2015, Leoš Mareš youtube, Leoš Mareš videa, nejlepší moderátoři
TOPlist