Že se kluk s hrníčkem zhroutil? Má to všechno na háku a chodí jako celebrita zadarmo na hokej!

16.09.2015

Minulý týden se velmi překvapivou celebritou díky pořadu Ano, šéfe stal Pavel Bureš, který svým zamotaným vyprávěním toho, jak dal řetízek, ukradený babičce „do jiného hrníčku“ pobavil celý národ. A jak je vidět, Pavel není žádné máslo a umí své nenadálé popularity prima využít!

Zdeněk Pohlreich
Zdroj: Facebook / Pavel Bury Bureš

Krátce po odvysílání pořadu psal třeba Blesk o tom, že se Pavel straní světa a že je mu tato popularita nepříjemná, takže skončil v péči psychologa. Evidentně to nebyla pravda, neboť Pavel se ukázal jednou s Láďou Hruškou a nyní dokonce s vlastním videem, na kterém jasně předvádí, že má vše na háku!

Doktor hrníček opět na scéně :D

Pavel je frajer a ukázal všem moralistům, že má všechny v hrníčku! :D#doktorhrnicek

Posted by Kluk, který ukradl řetízek on Tuesday, September 15, 2015

Jde o video, na kterém jde Pavel v dresu na hokej, a když se ho ptají na bráně na vstupenku, odvětí, že ji „dal do jiného hrníčku“, na což reaguje ochranka tak, že Pavla jako celebritu pustí bez vstupenky. A to je ta nejlepší reakce na všechno! Jestlipak si Pavel nechá na hlášku „dal jsem to do jiného hrníčku“ vystavit ochrannou známku? 

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Zdeněk Pohlreich

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
vtipné video, ano šéfe, prima, pořady o vaření, Zdeněk Pohlreich Ano šéfe, Ano Šéfe online, Pavel Bureš Zdeněk Pohlreich, Pavel Bureš zabávač, Pavel Bureš Facebook, Pavel Bureš řetízek, Pavel Bureš video, Pavel Bureš kluk s hrníčkem, kluk s hrníčkem, kluk s hrníčkem video, kluk s hrníčkem online, kluk s hrníčkem Ano šéfe, pořad Ano šéfe, poŕady Prima
TOPlist