Že jsme se rozešli? Zpěvačka Adele to popírá!

30.12.2014

Britská zpěvačka Adele (26) o svém soukromém životě většinou mlčí a jakékoliv drby nekomentuje. Nedávno však učinila výjimku a promluvila o tom, zda se skutečně rozešla se svým partnerem Simonem Koneckim.

Adele
Zdroj: Sola2012, wikipedia.org

V britských médiích se totiž začala šířit zpráva o tom, že popová zpěvačka se svým partnerem, se kterým má dvouletého syna Angela, nežije. Zatímco ona prý tráví čas v Londýně, Simon žije v Brightonu. A to se zpěvačce se silným hlasem opravdu nelíbí, takže neváhala a vyjádřila se k tomu na svém Twitteru.

„Chtěla bych všem popřát šťastný nový rok 2015. PS. Simon a já jsme stále spolu, nevěřte všemu, co čtete!“ vzkázala svým fanouškům. Přitom byl pár spolu viděn naposledy o Halloweenu, od té doby prý žije odděleně. Neúčastnil se ani svatby Simonova přítele Eltona Johna, pouze poslal omluvu, pod kterou byl podepsán Simon, Adele i jejich dvouletý synek.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Adele

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční zpěvačky, britské celebrity, britské zpěvačky, britský bulvár, legendární zpěvačky, zpěvačky Velká Británie, Adele partner, Adele muž, Adele zpěvačka, Adele online, Adele Twitter, legendární britské zpěvačky, Simon Koneck, Adele foto, Adele fotografie
TOPlist