Že by nová princezna? Princ Harry je vídán se zpěvačkou Ellie Goulding!

08.06.2016

Je to už dva roky, co se princ Harry (31) rozešel se svou oficiální přítelkyní Cressidou Bonas. Je jasné, že nebyl po celou dobu sám, na to je to příliš velký bouřlivák, ale žádnou dívku jako přítelkyni nepředstavil. Schyluje se k tomu snad dnes?

Ellie Goulding
Zdroj: Instagram

Harry byl viděn se zpěvačkou Ellie Goulding (29) na závodech v polu, kterých se Harry i jeho bratr účastnil,  a měli se k sobě opravdu náramně! Harry Ellie objímal a držel kolem pasu, což opravdu nepřipomínalo „jen“ kamarády.

princ Harry
Zdroj: profimedia.cz

Večer se konala after party, kde prý Harry divoce křepčil, jak už to dokáže jen on, a prý se dokonce líbali a odcházeli spolu… Že by se Harry rozhodl pro život ve dvou? S Ellou by ho určitě mnohé spojovalo! Známý pařič by se po jejím boku určitě neztratil. 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Ellie Goulding, princ Harry

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
britské celebrity, královská rodina, britská královská rodina, britský princ, Princ Harry ženy, Princ Harry fotografie, Princ Harry dívka, Princ Harry žena, Princ Harry Ellie Goulding, Ellie Goulding foto, Ellie Goulding fotografie, Ellie Goulding bikini, Ellie Goulding tělo, Ellie Goulding přítel, Ellie Goulding sexy, Ellie Goulding sexy foto
TOPlist