Zdeňka Pohlreichová vypadá skvěle, rakovině navzdory! Léčba prý funguje!

09.03.2015

Zdeňka Pohlreichová (42), manželka patrně nejznámějšího českého televizního kuchaře, nedávno neprožívala právě snadné období. Provalila se na ni díky příbuzným aféra s patnáctiletý mladíčkem, ke které došlo před několika lety, ale hlavně přiznala, že se léčí s rakovinou prsu. Nedávno vyrazila mezi lidi a nutno přiznat, že vypadala skvěle a plná optimismu!

Zdeněk Pohlreich
Zdroj: Profimedia.cz

Zdeňka Pohlreichová ještě podstupuje chemoterapie, po kterých, jak sama tvrdí, je zcela vyřazena z provozu. V mezi čase si však snaží užívat života, cestovat, nebo třeba vyrazí na veletrh, jako nedávno na motoristickou výstavu, kam se podívala s manželem a mladším synem.

Zdeňka se vesele usmívala a to, že čelí vážné chorobě, se na ní nijak nepodepsalo. Oblečena do velmi zajímavého modelu, zřejmě od oblíbeného japonského návrháře Yohji Yamamota působila velmi mladistvě a moderně. Jen tak dál!

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Zdeněk Pohlreich

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
manželky slavných, Zdeněk Pohlreich skandál, čeští kuchaři, Zdeněk Pohlreich manželství, Zdeněk Pohlreich manželka, české celebrity online, Zdeněk Pohlreich foto, slavní kuchaři, Zdeněk Pohlreich žena, Zdeněk Pohlreich ženy, Zdeněk Pohlreich manželka foto, Pohlreichová, český kuchar, manželka Zdenka Pohlreicha, Zdeňka Pohlreichová, Zdeňka Pohlreichová rakovina, Zdeňka Pohlreichová chemoterapie, Zdeňka Pohlreichová léčba
TOPlist