Zdeněk Pohlreich vs. Jiří Babica: Další kolo urážek!

02.03.2012

Dva nesmiřitelní televizní kuchaři si už zase vyměnili pár invektiv a kdyby to šlo, tak by si vjeli i do vlasů! Zdeněk Pohlreich (54) a Jiří Babica (50) se jak známo nemají moc v lásce, a tak čas od času se přes média pohádají a je klid. Teď však oba opět drnčí hrnci a chřestí vařečkami jako na válečné stezce!

Zdeněk Pohlreich
Zdroj: TV Prima

Kdo si začal tentokrát? No, to je těžké určit, protože "známý poštívač" Zdeněk Pohlreich (52) každou chvíli vypustí z úst ironickou větičku, které se nějaká potrefená husa chytne. A tentokrát se chytl husák jménem Jiří Babica (51), který svého kolegu a konkurenta odpálkoval s tím, že pouze nadává a uráží.

Čtěte také

Podle největšího jezdce české gastronomie, tedy pana Jiříka, totiž není česká kuchyně plná blafů, pouze máme každý jiné chuťové buňky. Zdeněk Pohlreich se prý jen samozvaně prohlašuje za největšího odborníka, což moderátorovi pořadu Babicovy dobroty fakt vadí.

Jiří Babica
Zdroj: TV Nova

Jiří Babica je totiž toho názoru, že u nás jsou tisíce poctivých hospodských, kteří si nezaslouží být uráženi nějakým demagogem. A tím demagogem asi myslí Zdeňka Pohlreicha a jeho úspěšný pořad pořad Ano, šéfe! Tak to jsme zvědaví, co mu šéfkuchař odpoví ...

Tohle si totiž Zdenda za kloubouček nedá a vrátí mu to i s úroky! Přece se nenechá urážet od pána, co nahrazuje limetu citrónem! Anebo naopak ...


Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Jiří Babica, Zdeněk Pohlreich

Filmy:
Babicovy dobroty

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátoři, čeští moderátoři, televizní celebrity, Zdeněk Pohlreich fotky, kuchaři, čeští kuchaři, televizní kuchaři, Zdeněk Pohlreich vaření, Zdeněk Pohlreich foto, Jiří Babica foto, Jiří Babica fotky, Jiří Babica vaření, Zdeněk Pohlreich hádky, Jiří Babica hádky, Zdeněk Pohlreich urážky, Jiří Babica urážky, Zdeněk Pohlreich blafy, Jiří Babica blafy, Ano šéfe!
TOPlist