Zdeněk Macura přednášel o týrání, dokonce třikrát!

23.02.2016

Zdeněk Macura (41) se vrátil z cest po světě a zřejmě přemýšlel, do čeho by se vrhnul. Nenapadlo ho nic lepšího, než přednášková činnost, kterou zahájil v baru na okraji Prahy.

Zdeněk Macura
Zdroj: Reprofoto

V jeden den proběhly dokonce tři přednášky, první od šesti, další po dvou hodinách. Nebohé publikum, které přišlo pouze navštívit tento bar tak muselo jeho vývody a moudra poslouchat stále do omrzení. Těžko si představit, že někomu tato přednáška opravdu pomohla.

Zdeněk Macura, který se tentokrát oděl do bílého obleku, pronášel „pravdy“ třeba, že si lidé mají dát pozor na ty, kteří přehnaně lichotí, nebo že se mají dávat dohromady ti, kdo mají něco společného…

Během diskuse prý zajímalo lidi hlavně to, proč vlastně zavítal abstinent Macura do tohoto konkrétního baru. Alkoholem pěkně posilněné publikum Zdeňkova misijní činnost asi příliš nezajímala… A to i když během přednášky dokonce zapěl i další zachránce Ivety Bartošové, Domenico Martucci (39)! 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Domenico Martucci, Zdeněk Macura

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
domácí násilí, týrání, Domenico Martucci foto, Zdeněk Macura novinky, týrání žen, Iveta Bartošová partneři, Iveta Bartošová muži, Zdeněk Macura přednášky, Zdeněk Macura fotofrafie, Zdeněk Macura online, Zdeněk Macura fotografie, Zdeněk Macura kurzy, Zdeněk Macura týrání, domácí týrání, přednášky o týrání
TOPlist