Zavírací doba obchodů o svátcích, ano, či ne? Fanoušci Honzy Musila se kvůli tomu málem porvali!

21.11.2014

Chudák moderátor Honza Musil (47)!  Na jeho facebookových stránkách se strhla hotová mela, kterou Honza, který je na své fanoušky tak milý, určitě neměl v plánu. Stačilo se pouze vyjádřit k připravovanému návrhu na zákaz prodeje v obchodech o svátcích!

Jan Musil
Zdroj: Česká televize

Honza zde uveřejnil odkaz na několik měsíců starý článek, ve kterém se psalo, že senát schválil zákon, který zakazuje supermarketům a hypermarketům prodávat o svátcích: „Hybaj s dětmi do přírody, divadla, kina a kamkoli jinam než do řetězců. Ostatně i doma v kruhů rodiny to bude milionkrát lepší.“ Zcela jistě netušil, že tento odkaz tolik lidí vyprovokuje k reakci, velmi často nesnášenlivé.

A reakce to byly v naprosté většině případů podporující zákaz prodeje. Proti nim vystoupili ti, kteří pracují také svátek nesvátek a nikdo se zákazem jejich práce nepočítá a logicky se ptali, proč právě prodavačky by na tom měly být jinak.

Ze všeho tedy byla pěkná mela, kterou musel mírnit až sám šokovaný Honza: „Napsal jsem, že respektuji všechny profese, které o svátcích musí zajistit provoz a služby. Jen jsem podotknul, že hypermarkety o svátcích potřebné prostě nejsou a lepší než všechny peníze světa je být doma s rodinou,“ což je pochopitelně Honzův názor a nám všem nezbývá než čekat, jak si se zákonem poradí naše sněmovna a výsledek s nadšením, nebo skřípěním zubů přijmout…

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jan Musil

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české celebrity foto, čeští moderátoři, rvačky fanoušku, čeští moderátoři foto, ¨Jan Musil foto, Jan Musil facebook, Jan Musil online, Jan Musil rvačky, zákaz prodeje, zákaz prodeje svátky, čeští moderátoři online, Honza Musil foto, Honza Musil facebook, Honza Musil, Honza Musil online
TOPlist