Začíná taneční show StarDance 5 - favoritkou je Dana Morávková!

02.11.2012

Na obrazovkách České televize startuje 3. listopadu už páté vydání reality show StarDance! Během následujících osmi sobotních večerů tak budou mít milovníci standardních a latinsko-amerických tanců možnost sledovat pohybové kreace osmi českých celebrit.

Dana Morávková
Zdroj: Česká televize

Pátá řada taneční soutěže StarDance odstartuje v sobotu ve 20 hodin na ČT1. Diváci se opět mohou těšit na taneční vystoupení českých hvězd, mezi které se i letos zařadili umělci a sportovci. Horkou favoritkou je zatím podle tipů bookmakerů Fortuny herečka Dana Morávková.

Z herců se v letošní StarDance představí také Oldřich Navrátil, David Švehlík a Barbora Poláková, která má spolu s modelkou Pavlínou Němcovou druhý nejnižší kurz. Obě tanečnice tak mají podle bookmakerů velkou šanci na výhru. Ze sportovců se v show objeví bývalá atletka Kateřina Baďurová a někdejší hokejista Martin Procházka. 

První ročník StarDance v roce 2006 vyhrála hvězda českých muzikálů Roman Vojtek, v roce 2007 olympionik Aleš Valenta a ve třetí řadě soutěže pak zvítězila herečka Dana Batulková. Poslední StarDance před dvěma lety ovládl herec Pavel Kříž.

V páté řadě StarDance poprvé zatančí i moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben. Mezi další novinky patří tanec na poslední chvíli, kdy se soutěžící teprve v přímém přenosu dozvědí, na jakou hudbu budou tančit a na choreografii pak budou mít dvacet minut.

StarDance patří dlouhodobě k nejúspěšnějším pořadům veřejnoprávní televize - poslední řadu před dvěma lety sledovalo v průměru 1,6 milionu diváků.

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Dana Morávková

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, herečky, České celebrity, české herečky, Česká Televize, pořad ČT, StarDance ČT, Dana Morávková foto, Dana Morávková fotky, StarDance 5, Dana Morávková sexy, Dana Morávková tanec, Dana Morávková tancování, Dana Morávková favorit StarDance, Dana Morávková Stardance, StarDance show
TOPlist