Za oceněný film Masaryk bojuje i Ondřej Brzobohatý

07.03.2017

Film Masaryk se  stal v historii Českých lvů filmem s nejvíce cenami, čelí ale kritice, že ještě neprošel kiny. Filmu se zastal i Ondra Brzobohatý(34).

Zdroj: Facebook Masaryk

Proti fimu se snesla kritika, že ho nikdo pořádně neviděl: "Byl jsem při tom, když byl film Masaryk promítán v kině Lucerna po dobu sedmi dnů, aby mohl splnit onu stanovenou lhůtu, jež mu umožňovala spravedlivě bojovat o České lvy za loňský rok 2016. Ten, kdo se o to zajímá, se na ten film mohl jít podívat do kina Lucerna," uvádí Ondra.

Galerie

Ondrovi se útoky na film příčí: "Jsem znechucen a zklamán konstatováním prezidenta ČFTA pana Mathé o zpochybnění validity rozhodnutí při oceněních, kdy film Masaryk posbíral, dle mého soudu zcela zaslouženě, naprostou většinu ze všech možných nominací. Je v tom skryto to typické čecháčkovství, kdy jakýkoliv projev individualismu nebo exkluzivní prominentnosti musíme hned trestat soudem průměrnosti, aby se ostatní necítili dotčeni," rozhořčuje se a dodává: "To, na co chci tentokrát apelovat, je ale ta nesnesitelná česká nimravost v úspěchu ostatních. Jakmile cokoliv přečnívá svou ojedinělostí, je třeba to u nás podrobit podezíravým bádáním a nejlépe to odsoudit za nadprůměrnost."

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Ondřej Brzobohatý, Karel Roden

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české filmy, Karel Roden film, nové české filmy, čeští lvi 2017, film masaryk, jan masaryk, karel roden masaryk, karel roden český lev, český lev jan masaryk, čeští lvi ceny, ondřej brzobohatý čeští lvy
TOPlist