Za Johnnyho Deppa se postavily jeho bývalky a děti. Amber prý lže!

30.05.2016

Je Johnny Depp (52) odporný násilník, který bere drogy a pak o sobě neví, nebo je Amber Heard (30) vychytraká mrcha, které šlo jen o jeho peníze? Tak to není vůbec jasné!

Johnny Depp
Zdroj: Vanessa Lua, wikipedia.org

Za Johnnyho se postavily jednak jeho děti, což není tak neobvyklé, ale kupodivu i jeho bývalé partnerky! Prý je rozhodně nemlátil. Navíc byla Amber viděna, jak se po návštěvě soudu, kam přišla s útrpným výrazem, směje, až se za břicho popadá.

Amber zase tvrdí, že Johnny bere kokain a pije alkohol, což z něj dělá zvíře. Napadl ji prý mnohokrát. Podezříval ji, že ho bisexální Amber podvádí s různými modelkami, a žárlil. Amber dokonce nafotila, jak to u nich doma mělo vypadat po poslední hádce. Tenhle oříšek bude pro soudce pěkně tvrdý k rozlousknutí! 

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Johnny Depp, Amber Heard

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
hollywoodske celebrity, Hollywood, rozvody slavných, hollywoodští herci, rozvody americké celebrity, Johnny Depp online, Johnny Depp alkohol, Amber Heard muž, Johnny Depp fotografie, Johnny Depp Amber Heard, Amber Heard rozvod, Johnny Depp rozvod, Johnny Depp násilí, Johnny Depp domácí násilí, Johnny Depp rozvodová válka, Johnny Depp válka, Johnny Depp kokain
TOPlist