Xindl X se vrací na Slovensko s písničkářskými koncerty!

13.11.2013

Populární zpěvák tím naznačuje, že letos ho na českých pódích už neuvidíme! Zato na Slovensku si ho fanoušci mohou užít dosytnosti. Po úspěšném turné, které doprovázelo jeho zatím poslední studiovou desku Lá$ka, se Xindl X rozhodl znovu vrátit a přidat dalších sedm koncertů.

Ondřej Ládek
Zdroj: ShowBiz.cz

Ondřej Ládek (34) alias Xindl X své písně - stejně jako na jaře - představí v písničkářské podobě pouze s doprovodem kytary a jako host s ním opět vystoupí slovenská písničkářka Mirka Miškechová.

Čtěte také

„Tušil jsem, že na Slovensku bude skvělé publikum, ale skutečnost ještě předčila moje očekávání. Také mne dost překvapilo, i přestože moje skladby zde rádia nehrají, že lidé se mnou odzpívali velkou část textů. Už po pár koncertech bylo jasné, že už nemůžu slovenské fanoušky zanedbávat jako doposud a musím sem začít jezdit častěji,“ doplňuje Xindl X.

Mezi koncerty se čerstvý dvojnásobný otec bude vracet do Česka nejen za rodinou, ale také do studia, kde právě dokončuje nové album. Zmiňovaná nová deska by podle Xindla měla být ve znamení návratu k písničkářství.

Čtěte také

Tentokrát nečekejme žádné výlety do jiných žánrů, ale přímočarou desku v komorním složení, na níž se ve všech písních míchá folk s rapem a popem. Album se bude jmenovat Čecháček Made a jak už název napovídá, jedná se o album složené z protestsongů mířících do vlastních řad.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ondřej Ládek

Interpreti:
Xindl X

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, zpěváci, video youtube, youtube com, čeští zpěváci, skladatelé, hudebníci, čeští hudebníci, čeští skladatelé, Xindl X fotky, xindl x video, písničkáři, čeští písničkáři, Xindl X foto, Ondřej Ládek foto, Xindl X videoklip, Ondřej Ládek fotky, Xindl X nové album, Xindl X nová deska, Ondřej Ládek nová deska, Ondřej Ládek nové album, Ondřej Ládek Slovensko, Xindl X Slovensko
TOPlist