Xindl X natočil zpověď podpantofláka! Že by vzpomínka na expartnerku?

24.05.2012

Zpěvák vykřičel z plna hrdla celou svou nenávist vůči jedné ženě! Ondřej Ládek alias Xindl X (32) natočil ve Studiu Pokrok pod režisérským dohledem Radovana Síbrta klip Zlato, který je prý zpovědí „podpantofláka“, jež má stejné vzorce chování, ať už je v jakémkoliv vztahu.

Ondřej Ládek
Zdroj: youtube.com

Ondřej Ládek (32) neboli Xindl X se jako autor textu i hudby opět ujal hlavní dvojrole - tedy muže a loutky. Sebe v textu písně popisuje jako pracanta, který plní plán na sto procent, aniž by byl nucen či placen ... My to tak nedovedeme podat, ale celé je to pochopitelně ve verších a rýmuje se to, což je u písničky vždycky plus!

Čtěte také

Zpěvák, který je novináři obviňován, že si jen vyřizuje účty se svou bývalou milenkou, na vysvětlenou dodává: "Ten text je hodně osobní. Takové soukromé best of nejhorších pocitů z minulých nepovedených vztahů". No, to jsme si všimli - hořkost a nenávist z klipu jen kape!

Píseň Zlato prý pojednává o tom, co všechno je člověk ochoten obětovat, aby si udržel nefunkční vztah, který existuje už jen proto, že mu věnoval tolik energie na jeho udržení. A o tom, jak snadno se tahle láska pak změní v nenávist ... Co na to asi říká jeho ex Olga Lounová?

Čtěte také

Xindl X v současnosti s kapelou dokončili úspěšnou jarní sérii koncertů a těší se na podzimní divadelní turné a také na album, které právě v těchto dnech nahrávají ve studiu. Album LÁ$KA (ale už nikoliv v housce) by mělo vyjít na přelomu srpna a září a bude obsahovat dvanáct písní.

Podle Ondřejových slov to bude dvanáct portrétů lidí, co chtějí být milováni a myslí si, že aby je někdo miloval, tak musí být slavní a bohatí. Ženou se za slávou a bohatstvím, pro něž jsou ochotni obětovat všechno. Včetně lásky, kvůli níž to původně dělali ... To jsou silná slova! Silná slova od zvláštního člověka!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ondřej Ládek

Interpreti:
Xindl X

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, video youtube, youtube com, čeští zpěváci, skladatelé, hudebníci, čeští hudebníci, čeští skladatelé, Xindl X fotky, xindl x video, písničkáři, čeští písničkáři, Xindl X foto, Ondřej Ládek foto, Ondřej Ládek hudba, Ondřej Ládek fotky, Ondřej Ládek klip Zlato, Xindl X videoklip Zlato, Ondřej Ládek Zlato
TOPlist