Woody Allen znovu obviněn ze zneužívání své adoptivní dcery!

02.02.2014

Tentokrát se k celé věci vyjádřila samotná Dylan Farrow, tedy možná oběť zneužívání. Tento případ se řešil již v roce 1992, tedy v době, kdy k sexuálnímu obtěžování malé dívky mělo ze strany herce a režiséra dojít. Obvinění tehdy přišlo ze strany herečky Mii Farrow, která byla předtím 12 let jeho partnerkou.

Woody Allen
Zdroj: David Shankbone, wikipedia.org

Dylan Farrow (28) zaslala otevřený dopis sloupkaři The New York Times, kde popisuje zvrácené činy svého adoptivního otce. "Když mi bylo sedm let, Woody Allen mě vzal za ruku a odvedl mě do tmavého podkroví podobného šatně. Řekl mi, abych si lehla na břicho a hrála si s bratrovým elektrickým vláčkem. Pak mě sexuálně napadl," objevuje se v dopise. "Co si pamatuji, dělal mi otec věci, které se mi nelíbily," pokračuje Dylan.

"Nelíbilo se mi, když se mnou zůstával sám, strkal mi hlavu do klína a nutil mne spát s ním pod jednou peřinou. Držel mi své prsty v mých ústech. Vzpomínám si, jak jsem se před ním schovávala do koupelny, ale on mě nepřestával hledat, dokud mne nenašel. Vím, že byl vyšetřován za podobné excesy s mojí sestrou, ale myslím, že to byl pouze zastírací manévr, aby se nepřišlo na to, co dělal se mnou."

Woody Allen se k celé věci odmít vyjádřit. Již předtím ale uvedl, že obvinění ze sexuálního obtěžování odmítá a podle soudů neexistují přesvědčivé důkazy, které by ho usvědčily. Právě z toho důvodu ho tehdy v roce 1992 úřady neobvinily.

Mia Farrow
Zdroj: David Shankbone, wikipedia.org

Bývalá partnerka Mia Farrow a jejich syn Ronan stojí na straně Dylan a jsou znechucení z toho, že mu tyto zvrácenosti prošly. Již loni prohlásila, že Ronan není jejich syn, ale že ho má s jedním ze svých bývalých manželů, Frankem Sinatrou. Když obdržel na začátku tohoto roku ocenění Zlatý Glóbus, oba vyjádřili znechucení nad tím, že "pedofilní" Allen dostal toto ocenění.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Mia Farrow, Woody Allen

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, komici, herci, režiséři, obvinění, zneužívání dětí, Woody Allen, pedofil, zneužívání, mia farrow, dylan farrow, pedofílie, woody allen dylan farrow, woody allen zneužívání, woody allen obtěžování, woody allen zneužívání dcery, woody allen obvinění, woody allen pedofil
TOPlist